Gdzie mile spędzić wieczór we Wrocławiu?
Oto lista polecanych lokali: 9 Brama, Metropolis, No Name, Daytona, Lemoniada, Studio 5.
Jak do nas trafić z dworca głównego PKP/PKS? Spacerem ok. 15 minut :)
Kontakt z nami

Kontakt

Gdzie tanio zjeść we Wrocławiu?
STP Szybko Tanio Pysznie, ul. Kuźnicza 10, opis: samoobsługowa jadlodajnia, duży wybór dań z różnych zakątków świata, jedzenie na wagę, szybko, tanio I pysznie ;)!
Tosterrr, ul. Więzienna 5c (vis a vis Galerii Italiana), opis: porządny smakowity posiłek zjemy za maksymalnie 10 zł. Zapraszamy!!! Bagietki grilowane z różnymi warzywami (polecamy te ze szpinakiem i camembertem;)) oryginalny turecki kebab.
Mexico Bar, ul. Rzeźnicza 34, opis: restauracja meksykańska, pyszna tortilla!

W naszej ofercie znajdują się komfortowe Nasze apartamenty to dobrze wyposażone, świetnie zlokalizowane mieszkania gwarantujące odpowiedni standard oraz wygodę. Apartament Kolor to znakomita opcja dla osób ceniących sobie wygodę i prywatność. Do dyspozycji gości oddajemy przestronne i komfortowe mieszkania. W mieszkaniach znajdują się również w pełni wyposażona kuchnie, TV oraz dostęp do Internetu Wi-fi.

Zdjęcia naszego reportera

hotel

noclegi

pokoje

poznań

apartament

Zapraszamy do Pomarańczarni

Kantory Pomarańczarnia umieszczono w następujących miejscach: w restauracji Natalia przed Pniewami, Centrum Handlowe King Cross w Poznaniu, ul. Rybaki w Poznaniu, ul. Grobla 1 w Poznaniu, w Miedzichowie na stacji paliw Pol-Max oraz w Boczowie na stacji paliw Pol-Max.

Poznań to miejsce świetne do prowadzenia interesów. Mamy tu świetny klimat dla biznesu, osoby wyedukowane na rynku pracy, przychylność władz miejskich to wszystko decyduje o tym, że stolica Wielkopolski jest niezwykle popularna wśród inwestorów.

W charakterystycznych trzech miejscach w Poznaniu, a także w trzech często odwiedzanych lokalizacjach przy szosie A2 do Słubic pod Poznaniem, do granicy niemiecko-polskiej zlokalizowano kantory Pomarańczarnia. Każdy kantor  prowadzi skup i sprzedaż walut azjatyckich oraz amerykańskich i europejskich. Wymiana walut realizowana jest stosunkowo szybko i sprawnie. Korzystne warunki wymiany, dobre kursy sprzedaży i kupna, a także opcja osobistej negocjacji cen decydują o popularności kantor Pomarańczarnia wśród podróżnych.

Grupa Pomarańczarnia w tym sezonie udostępniła noclegi w hostelu Pomarańczarnia dla gości bawiących w Poznaniu. Hotel Pomarańczarnia składa się z dziewięciu oddzielnych mieszkań, z których każdy apartament  dedykowany jest do zasiedlenia przez jedną, trzy, dwie lub cztery osoby. Wszystkie pokoje w hostelu Pomarańczarnia umiejscowione są w ścisłym centrum Poznania, w pobliżu głównej ulicy Święty Marcin. Każdy hotel Pomarańczarnia wyposażono w luksusową łazienkę, kompletnie urządzoną kuchnię. Apartamenty Pomarańczarnia oferują noclegi w pięknych sypialniach. Wynajmując pokoje w naszym hostelu będziecie mieli bardzo blisko do centrum handlowego Stary Browar.


Dodany przez Bartosz Grzegorczyk | 2013-09-08


Turystyka Urlop Wakacje Wycieczki Wyprawy Noclegi Podróże
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3