Gdzie mile spędzić wieczór we Wrocławiu?
Oto lista polecanych lokali: 9 Brama, Metropolis, No Name, Daytona, Lemoniada, Studio 5.
Jak do nas trafić z dworca głównego PKP/PKS? Spacerem ok. 15 minut :)
Kontakt z nami

Kontakt

Gdzie tanio zjeść we Wrocławiu?
STP Szybko Tanio Pysznie, ul. Kuźnicza 10, opis: samoobsługowa jadlodajnia, duży wybór dań z różnych zakątków świata, jedzenie na wagę, szybko, tanio I pysznie ;)!
Tosterrr, ul. Więzienna 5c (vis a vis Galerii Italiana), opis: porządny smakowity posiłek zjemy za maksymalnie 10 zł. Zapraszamy!!! Bagietki grilowane z różnymi warzywami (polecamy te ze szpinakiem i camembertem;)) oryginalny turecki kebab.
Mexico Bar, ul. Rzeźnicza 34, opis: restauracja meksykańska, pyszna tortilla!

W naszej ofercie znajdują się komfortowe Nasze apartamenty to dobrze wyposażone, świetnie zlokalizowane mieszkania gwarantujące odpowiedni standard oraz wygodę. Apartament Kolor to znakomita opcja dla osób ceniących sobie wygodę i prywatność. Do dyspozycji gości oddajemy przestronne i komfortowe mieszkania. W mieszkaniach znajdują się również w pełni wyposażona kuchnie, TV oraz dostęp do Internetu Wi-fi.

Zdjęcia naszego reportera

hotel

hotele

restauracja

catering

Zapraszamy do hotelu

Restauracja Hotelu Zbyszko staje do boju w szrankach o tytuł najlepszej restauracji w Legnicy. Oprócz dań dla gości hotelowych nasza restauracja obsługuje zlecenia a także zamówienia na obsługę uroczystości rodzinnych lub catering.

Na hotele w Legnicy jest spore rynkowe zapotrzebowanie. Ciągle zwiększająca się ilość turystów oraz biznesmenów wraz z rosnącą liczbą inwestycji w Legnicy sprzyjają rozwojowi branży turystycznej. To dowód na to, że hotele są potrzebne.

Do absolutnych hitów Hotelu Wodnik należą: restauracja z wykwintnym menu, atrakcje dla dzieci, do dyspozycji gości hotelowych najlepsze taksówki w Legnicy, brak barier architektonicznych dla osób niepełnosprawnych, współpraca z najlepszą kwiaciarnią w Legnicy jak również bezprzewodowy dostęp do internetu na terenie całego hotelu.

Legnica jest drugim co do ilości mieszkańców miastem Dolnego Śląska oraz czwartym ośrodkiem rolniczym. To dodatkowo miasto o bogatej historii, niestety poważnie doświadczone zarówno przez pierwszą wojnę światową jak i pobyt wojsk wrogiej armii sowieckiej i czasy powojenne.

Hotel Słonimski to luksusowy hotel w Legnicy. U nas poczujesz się jak w domu. Unikatowa aura naszego hotelu wpasowuje się w doskonały sposób w atmosferę prywatności, odprężenia i odpoczynku oraz relaksu. Oryginalnym dopełnieniem tej atmosfery będą serwowane przez naszego szefa kuchni ekskluzywne potrawy. Nasza restauracja sprosta wymaganiom nawet najbardziej wybrednych gości w Legnicy.


Dodany przez Krzysztof Wiązowski | 2013-12-11


Turystyka Urlop Wakacje Wycieczki Wyprawy Noclegi Podróże
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3