Gdzie mile spędzić wieczór we Wrocławiu?
Oto lista polecanych lokali: 9 Brama, Metropolis, No Name, Daytona, Lemoniada, Studio 5.
Jak do nas trafić z dworca głównego PKP/PKS? Spacerem ok. 15 minut :)
Kontakt z nami

Kontakt

Gdzie tanio zjeść we Wrocławiu?
STP Szybko Tanio Pysznie, ul. Kuźnicza 10, opis: samoobsługowa jadlodajnia, duży wybór dań z różnych zakątków świata, jedzenie na wagę, szybko, tanio I pysznie ;)!
Tosterrr, ul. Więzienna 5c (vis a vis Galerii Italiana), opis: porządny smakowity posiłek zjemy za maksymalnie 10 zł. Zapraszamy!!! Bagietki grilowane z różnymi warzywami (polecamy te ze szpinakiem i camembertem;)) oryginalny turecki kebab.
Mexico Bar, ul. Rzeźnicza 34, opis: restauracja meksykańska, pyszna tortilla!

W naszej ofercie znajdują się komfortowe Nasze apartamenty to dobrze wyposażone, świetnie zlokalizowane mieszkania gwarantujące odpowiedni standard oraz wygodę. Apartament Kolor to znakomita opcja dla osób ceniących sobie wygodę i prywatność. Do dyspozycji gości oddajemy przestronne i komfortowe mieszkania. W mieszkaniach znajdują się również w pełni wyposażona kuchnie, TV oraz dostęp do Internetu Wi-fi.

wypełniacze do paczek

Z nami zapakujesz bezpiecznie - opakowania zabezpi

folie babelkowe, opakowania zabezpieczające, wypełniacze do paczek

Z nami zapakujesz bezpiecznie - opakowania zabezpi

(...) Transportując wszelkie przedmioty zrobione ze szkła czy innych delikatnych materiałów trzeba pamiętać o zaopatrzeniu się w odpowiednie opakowania zabezpieczające, które chronią je przed uszkodzeniami czy całkowitym zniszczeniem. Zatem jeśli w planach masz przykładowo przeprowadzkę przyda ci się nasza pomoc. Nikt z nas nie chciałby na pewno po odebraniu i otworzeniu swoich paczek z samochodu przeprowadzkowego doznać szoku, że jego ulubione porcelanowe figurki potłukły się w drobny mak. By uniknąć tego typu przykrych zdarzeń należy takie (...)

Czytaj dalej

Turystyka Urlop Wakacje Wycieczki Wyprawy Noclegi Podróże
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3