Gdzie mile spędzić wieczór we Wrocławiu?
Oto lista polecanych lokali: 9 Brama, Metropolis, No Name, Daytona, Lemoniada, Studio 5.
Jak do nas trafić z dworca głównego PKP/PKS? Spacerem ok. 15 minut :)
Kontakt z nami

Kontakt

Gdzie tanio zjeść we Wrocławiu?
STP Szybko Tanio Pysznie, ul. Kuźnicza 10, opis: samoobsługowa jadlodajnia, duży wybór dań z różnych zakątków świata, jedzenie na wagę, szybko, tanio I pysznie ;)!
Tosterrr, ul. Więzienna 5c (vis a vis Galerii Italiana), opis: porządny smakowity posiłek zjemy za maksymalnie 10 zł. Zapraszamy!!! Bagietki grilowane z różnymi warzywami (polecamy te ze szpinakiem i camembertem;)) oryginalny turecki kebab.
Mexico Bar, ul. Rzeźnicza 34, opis: restauracja meksykańska, pyszna tortilla!

W naszej ofercie znajdują się komfortowe Nasze apartamenty to dobrze wyposażone, świetnie zlokalizowane mieszkania gwarantujące odpowiedni standard oraz wygodę. Apartament Kolor to znakomita opcja dla osób ceniących sobie wygodę i prywatność. Do dyspozycji gości oddajemy przestronne i komfortowe mieszkania. W mieszkaniach znajdują się również w pełni wyposażona kuchnie, TV oraz dostęp do Internetu Wi-fi.

Zdjęcia naszego reportera

turystyka

wycieczki

wyprawy

hotele

Wyjazd służbowy

Wyjazdy służbowe wcale nie muszą być nudne i nieatrakcyjne. Wystarczy tylko, że dobrze je zaplanujemy. W ten sposób na pewno usatysfakcjonujemy wszystkich swoich pracowników i damy im odrobinę szczęścia. A to na pewno wpłynie na funkcjonowanie całej firmy.

Oczywiście na samym początku warto zarezerwować nocleg w hotelu w Łodzi. W ten sposób przygotujemy się do całego wyjazdu. Sprawdźmy więc, co oferuje nam wybrany hotel. W końcu podczas wyjazdów służbowych na pewno przyda nam się jakaś większa sala. Będziemy mogli w niej przeprowadzić różne debaty, narady oraz konferencje. A to przecież główny cel różnych wyjazdów firmowych. Sprawdźmy również, jakim sprzętem dysponuje dany hotel. Wiele z nich posiada m.in. profesjonalne rzutniki, za pomocą których przedstawimy swoją prezentację. Dzięki temu organizacja konferencji w Łodzi stanie się naprawdę prosta. Oczywiście pamiętamy, że taki wyjazd wbrew pozorom może okazać się bardzo wyczerpujący. A zmęczona ekipa nie będzie dobrze wykonywać swoich zadań. Dlatego musimy zadbać o dostarczenie energii naszym pracownikom. Tutaj pomogą nam dobrze zbilansowane dania restauracji Hotelu Ambra w Łodzi. Powinni być one urozmaicone i bogate w składniki odżywcze. Dzięki takim potrawom nasi pracownicy z pewnością odzyskają energię do dalszego wykonywania zadań.

Pamiętajmy więc, że wyjazd służbowy wcale nie musi być nieprzyjemnym obowiązkiem. Zaplanujmy dokładnie taką podróż, aby przebiegła ona pomyślnie. Nasi pracownicy na pewno będą nam za to bardzo wdzięczni.

Dodany przez Kamila Bogumił | 2015-04-29


Turystyka Urlop Wakacje Wycieczki Wyprawy Noclegi Podróże
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3