Gdzie mile spędzić wieczór we Wrocławiu?
Oto lista polecanych lokali: 9 Brama, Metropolis, No Name, Daytona, Lemoniada, Studio 5.
Jak do nas trafić z dworca głównego PKP/PKS? Spacerem ok. 15 minut :)
Kontakt z nami

Kontakt

Gdzie tanio zjeść we Wrocławiu?
STP Szybko Tanio Pysznie, ul. Kuźnicza 10, opis: samoobsługowa jadlodajnia, duży wybór dań z różnych zakątków świata, jedzenie na wagę, szybko, tanio I pysznie ;)!
Tosterrr, ul. Więzienna 5c (vis a vis Galerii Italiana), opis: porządny smakowity posiłek zjemy za maksymalnie 10 zł. Zapraszamy!!! Bagietki grilowane z różnymi warzywami (polecamy te ze szpinakiem i camembertem;)) oryginalny turecki kebab.
Mexico Bar, ul. Rzeźnicza 34, opis: restauracja meksykańska, pyszna tortilla!

W naszej ofercie znajdują się komfortowe Nasze apartamenty to dobrze wyposażone, świetnie zlokalizowane mieszkania gwarantujące odpowiedni standard oraz wygodę. Apartament Kolor to znakomita opcja dla osób ceniących sobie wygodę i prywatność. Do dyspozycji gości oddajemy przestronne i komfortowe mieszkania. W mieszkaniach znajdują się również w pełni wyposażona kuchnie, TV oraz dostęp do Internetu Wi-fi.

Zdjęcia naszego reportera

noclegi

hotele

poznań

Wygodne i komfortowe spanie w Poznaniu

Na hotele w Poznaniu istnieje spore rynkowe zapotrzebowanie. Ciągle zwiększająca się ilość turystów a także biznesmenów łącznie z rosnącą ilością inwestycji w Poznaniu sprzyjają rozwojowi branży turystycznej. To dowód na to, iż hotele Poznań są niezbędne.

Hotel Poznań to luksusowy hotel w Poznaniu. Ten hotel zastąpi wam dom. Unikalna aura naszego hotelu wpasowuje się w świetny sposób w atmosferę relaksu, prywatności i odprężenia oraz odpoczynku. Rewelacyjnym dopełnieniem tej atmosfery będą wykwintne potrawy serwowane przez naszego kucharza. Nasza restauracja Poznań sprosta wymaganiom nawet najbardziej wybrednych gości w Poznaniu.

Poznań jest drugim ośrodkiem rzemieślniczym Zachodniej Polski a także drugim co do areału miastem. To również miasto o złożonej historii, niestety fatalnie doświadczone tak przez pierwszą wojnę światową jak i czasy komunistyczne i stacjonowanie wojsk okupacyjnej armii radzieckiej.

Do niezaprzeczalnych hitów Hotel Poznań należą: najświeższe i najpiękniejsze kwiaty z najlepszej kwiaciarni w Poznaniu, restauracja Poznań z wykwintnym menu, bezprzewodowy dostęp do internetu na obszarze całego hotelu, brak barier architektonicznych dla osób niepełnosprawnych, atrakcje dla dzieci jak również współpraca z najlepszą korporacją taksówkarską w Poznaniu.

Restauracja Hotel Poznań staje do boju w szrankach o tytuł najlepszej restauracji w Poznaniu. Poza daniami dla gości hotelowych nasza restauracja Poznań realizuje zlecenia a także zamówienia na obsługę imprez firmowych lub catering Poznań.

Hotel Włoski - hotel Poznań
Dolna Wilda 8
61-552 Poznań
tel. +48 61 833 52 62
fax: +48 61 833 52 61
e-mail: info@hotelwloski.pl
http://www.hotelwloski.pl


Dodany przez Kamila Bogumił | 2011-06-07


Turystyka Urlop Wakacje Wycieczki Wyprawy Noclegi Podróże
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3