Gdzie mile spędzić wieczór we Wrocławiu?
Oto lista polecanych lokali: 9 Brama, Metropolis, No Name, Daytona, Lemoniada, Studio 5.
Jak do nas trafić z dworca głównego PKP/PKS? Spacerem ok. 15 minut :)
Kontakt z nami

Kontakt

Gdzie tanio zjeść we Wrocławiu?
STP Szybko Tanio Pysznie, ul. Kuźnicza 10, opis: samoobsługowa jadlodajnia, duży wybór dań z różnych zakątków świata, jedzenie na wagę, szybko, tanio I pysznie ;)!
Tosterrr, ul. Więzienna 5c (vis a vis Galerii Italiana), opis: porządny smakowity posiłek zjemy za maksymalnie 10 zł. Zapraszamy!!! Bagietki grilowane z różnymi warzywami (polecamy te ze szpinakiem i camembertem;)) oryginalny turecki kebab.
Mexico Bar, ul. Rzeźnicza 34, opis: restauracja meksykańska, pyszna tortilla!

W naszej ofercie znajdują się komfortowe Nasze apartamenty to dobrze wyposażone, świetnie zlokalizowane mieszkania gwarantujące odpowiedni standard oraz wygodę. Apartament Kolor to znakomita opcja dla osób ceniących sobie wygodę i prywatność. Do dyspozycji gości oddajemy przestronne i komfortowe mieszkania. W mieszkaniach znajdują się również w pełni wyposażona kuchnie, TV oraz dostęp do Internetu Wi-fi.

wrocław

Gdzie zatrzymać się we Wrocławiu?

podróże, urlop, wrocław, wycieczki

Gdzie zatrzymać się we Wrocławiu?

(...) to zabytki, muzeum, czy miejsca dla miłośników nowoczesności i dobrej zabawy.Przede wszystkim liczy się jednak cena, im niższa tym goście są skłonni dłużej zostać w tym niewątpliwie bardzo urokliwym mieście. Oprócz przystępnej ceny, w hostelu jest przytulnie i schludnie, a goście mają zapewnione wszytko to, czego potrzebują.Przez długi czas funkcjonowania hostelu, przyjmowania gości zarówno z Polski jak i zza granicy, wrosło doświadczenie właścicieli. Dzięki (...)

Czytaj dalej

Gdzie wygodnie zasnąć we Wrocławiu

apartamenty, noclegi, turystyka, urlop, wrocław, wycieczki

Gdzie wygodnie zasnąć we Wrocławiu

(...) taka jak np: budowa stadionu, obwodnicy, hotelu ściąga do Wrocławia sporą liczbę ludzi. Oczywiście pracownicy tych firm na czas realizacji danej inwestycji muszą gdzieś mieszkać. Tu z propozycją (...)

Czytaj dalej

Turystyczny raj

dolny śląsk, urlop, wakacje, wrocław, wyprawy

Turystyczny raj

(...) popularną formą aktywnego wypoczynku są nordic walking i wycieczki rowerowe. Spora ilość schronisk a także trasy turystyczne sprzyjają tego rodzaju wypoczynkowi.Największym miastem Dolnego Śląska jest Wrocław który ma blisko 700 tysięcy mieszkańców. Inne duże miasta tego rejonu to: (...)

Czytaj dalej

Projekt Just in Apart

apartamenty, wrocław, wynajem apartamentów

Projekt Just in Apart

(...) hotelowym, ale przede wszystkim to, że jesteś w stanie w nich poczuć nieomalże tak jak w domu. Projekt Just in Apart to baza luksusowych apartamentów zlokalizowanych w centrum Wrocławia i Warszawy. Luksusowe apartamenty we Wrocławiu wynajmowane są w systemie krótkoterminowym, a więc dobowym. Wszystkie apartamenty zostały w pełni całościowo wyposażone w przedmioty i sprzęt niezbędne w codziennym użytkowaniu dla przebywających w nich przybyszów. Zasobny portfel gości z zagranicy oraz zwiększająca (...)

Czytaj dalej

Tam gdzie są krasnale

dolny śląsk, turystyka, wrocław

Tam gdzie są krasnale

(...) Metropolia Dolnego Śląska, dla wielu miasto spotkań jedno z większych miast w Polsce. To jest Wrocław. Wrocław spośród wielu miast posiada najlepsze połączenie komunikacyjne z zachodnią Europą. Do Wrocławia prowadzi autostrada z Niemiec, kursuje wiele pociągów za granicę oraz funkcjonuje lotnisko z połączeniami do wielu miast Europy zachodniej. Dzięki takiej komunikacji powstają wciąż nowe inwestycje. Poza inwestycjami mieszkaniowymi, można dostrzec powstającą obwodnicę Wrocławia a także budowę stadionu na (...)

Czytaj dalej

Turystyka Urlop Wakacje Wycieczki Wyprawy Noclegi Podróże
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3