Gdzie mile spędzić wieczór we Wrocławiu?
Oto lista polecanych lokali: 9 Brama, Metropolis, No Name, Daytona, Lemoniada, Studio 5.
Jak do nas trafić z dworca głównego PKP/PKS? Spacerem ok. 15 minut :)
Kontakt z nami

Kontakt

Gdzie tanio zjeść we Wrocławiu?
STP Szybko Tanio Pysznie, ul. Kuźnicza 10, opis: samoobsługowa jadlodajnia, duży wybór dań z różnych zakątków świata, jedzenie na wagę, szybko, tanio I pysznie ;)!
Tosterrr, ul. Więzienna 5c (vis a vis Galerii Italiana), opis: porządny smakowity posiłek zjemy za maksymalnie 10 zł. Zapraszamy!!! Bagietki grilowane z różnymi warzywami (polecamy te ze szpinakiem i camembertem;)) oryginalny turecki kebab.
Mexico Bar, ul. Rzeźnicza 34, opis: restauracja meksykańska, pyszna tortilla!

W naszej ofercie znajdują się komfortowe Nasze apartamenty to dobrze wyposażone, świetnie zlokalizowane mieszkania gwarantujące odpowiedni standard oraz wygodę. Apartament Kolor to znakomita opcja dla osób ceniących sobie wygodę i prywatność. Do dyspozycji gości oddajemy przestronne i komfortowe mieszkania. W mieszkaniach znajdują się również w pełni wyposażona kuchnie, TV oraz dostęp do Internetu Wi-fi.

Zdjęcia naszego reportera

wakacje

turystyka

wczasy

wypoczynek

Watra Travel

Przełom listopada i grudnia to dla większości czas odpoczynku. Wielu ludzi zimą przebywa poza domem. Część społeczeństwa wylatuje na wczasy dla seniorów, obozy snowboardowe czy też obozy narciarskie a inni pozostają w kraju. Biuro podróży Wiki Travel istnieje na rynku turystycznym od niemalże 20 lat i cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Wieloletnie doświadczenie, liczne kontakty krajowe a także zagraniczne a także wykwalifikowana kadra to atuty, które przekonują do skorzystania z oferty. Wysoki poziom obsługi oraz standard wycieczek to podstawowe zalety biura podróży. Przez kilkanaście lat biuro podróży wyspecjalizowało się w takich usługach jak wycieczki krajowe oraz zagraniczne, zarówno autokarowe, kolejowe jak i lotnicze. Biuro urządza wczasy dla seniorów, kursy językowe,  spotkania integracyjne, szkolenia, turystyka dla seniorów, konferencje, imprezy typu Travel Senior oraz inne imprezy w kraju a także za granicą. Biuro Wiki Travel wykonuje usługi w zakresie całościowej obsługi urlopowiczów zagranicznych i krajowych oraz turystyki indywidualnej tzn.: rezerwacje wyżywienia oraz biletów, noclegów, transportu itp. Jedna ze specjalizacji biura podróży to wczasy krajowe i wczasy Hiszpania zagraniczne oraz organizacja wypoczynku dzieci i młodzieży. Są to wycieczki szkolne, zimowiska, wycieczki zagraniczne do takich miejsc jak np.: Hiszpania.


Dodany przez Kamila Bogumił | 2013-10-09


Turystyka Urlop Wakacje Wycieczki Wyprawy Noclegi Podróże
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3