Gdzie mile spędzić wieczór we Wrocławiu?
Oto lista polecanych lokali: 9 Brama, Metropolis, No Name, Daytona, Lemoniada, Studio 5.
Jak do nas trafić z dworca głównego PKP/PKS? Spacerem ok. 15 minut :)
Kontakt z nami

Kontakt

Gdzie tanio zjeść we Wrocławiu?
STP Szybko Tanio Pysznie, ul. Kuźnicza 10, opis: samoobsługowa jadlodajnia, duży wybór dań z różnych zakątków świata, jedzenie na wagę, szybko, tanio I pysznie ;)!
Tosterrr, ul. Więzienna 5c (vis a vis Galerii Italiana), opis: porządny smakowity posiłek zjemy za maksymalnie 10 zł. Zapraszamy!!! Bagietki grilowane z różnymi warzywami (polecamy te ze szpinakiem i camembertem;)) oryginalny turecki kebab.
Mexico Bar, ul. Rzeźnicza 34, opis: restauracja meksykańska, pyszna tortilla!

W naszej ofercie znajdują się komfortowe Nasze apartamenty to dobrze wyposażone, świetnie zlokalizowane mieszkania gwarantujące odpowiedni standard oraz wygodę. Apartament Kolor to znakomita opcja dla osób ceniących sobie wygodę i prywatność. Do dyspozycji gości oddajemy przestronne i komfortowe mieszkania. W mieszkaniach znajdują się również w pełni wyposażona kuchnie, TV oraz dostęp do Internetu Wi-fi.

Zdjęcia naszego reportera

wyprawy

wakacje

urlop

dolny śląsk

wrocław

Turystyczny raj

Dolny Śląsk - rejon leżący w południowo-zachodniej części naszego kraju. Słynie z dużej ilości zajmujących atrakcji historycznych i kulturalnych.
Turystyka na Dolnym Śląsku to głównie góry. Do eksploracji mamy: Góry Bardzkie, Góry Sowie, masyw Ślęży, Góry Izerskie, Góry Bystrzyckie, masyw Śnieżki, Góry Złote, Góry Kaczawskie, Góry Stołowe.
Wśród dużej ilości zabytków region Dolnego Śląska ma liczną bazę noclegową. Do dyspozycji turystów dostępne są domki, kwatery, pensjonaty, ale również hotele. W dużej części są to hotele 3 gwiazdkowe z apartamentami wyposażonymi w internet i tv.
Turystyka na Dolnym Śląsku to stała propozycja dla aktywnych osób. Zimą modne są wyprawy w góry gdzie pasjonaci białego szaleństwa uprawiać jazdę na nartach lub snowboard i przebierać mogą w bogatej bazie turystycznej. W okresie letnim popularną formą aktywnego wypoczynku są nordic walking i wycieczki rowerowe. Spora ilość schronisk a także trasy turystyczne sprzyjają tego rodzaju wypoczynkowi.
Największym miastem Dolnego Śląska jest Wrocław który ma blisko 700 tysięcy mieszkańców. Inne duże miasta tego rejonu to: Świdnica, Wałbrzych, Legnica, Zielona Góra, Lubin, Jelenia Góra, Bolesławiec.
Na Dolnym Śląsku jest sporo nawet średniowiecznych dobrze zachowanych budynków, dworków, pałaców, zamków.
Najbardziej odwiedzane atrakcje dla turystów to: Twierdza Kłodzka, Zamek Czocha, kaplica czaszek, skansen lokomotyw.


Dodany przez Kamila Bogumił | 2013-10-15


Turystyka Urlop Wakacje Wycieczki Wyprawy Noclegi Podróże
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3