Gdzie mile spędzić wieczór we Wrocławiu?
Oto lista polecanych lokali: 9 Brama, Metropolis, No Name, Daytona, Lemoniada, Studio 5.
Jak do nas trafić z dworca głównego PKP/PKS? Spacerem ok. 15 minut :)
Kontakt z nami

Kontakt

Gdzie tanio zjeść we Wrocławiu?
STP Szybko Tanio Pysznie, ul. Kuźnicza 10, opis: samoobsługowa jadlodajnia, duży wybór dań z różnych zakątków świata, jedzenie na wagę, szybko, tanio I pysznie ;)!
Tosterrr, ul. Więzienna 5c (vis a vis Galerii Italiana), opis: porządny smakowity posiłek zjemy za maksymalnie 10 zł. Zapraszamy!!! Bagietki grilowane z różnymi warzywami (polecamy te ze szpinakiem i camembertem;)) oryginalny turecki kebab.
Mexico Bar, ul. Rzeźnicza 34, opis: restauracja meksykańska, pyszna tortilla!

W naszej ofercie znajdują się komfortowe Nasze apartamenty to dobrze wyposażone, świetnie zlokalizowane mieszkania gwarantujące odpowiedni standard oraz wygodę. Apartament Kolor to znakomita opcja dla osób ceniących sobie wygodę i prywatność. Do dyspozycji gości oddajemy przestronne i komfortowe mieszkania. W mieszkaniach znajdują się również w pełni wyposażona kuchnie, TV oraz dostęp do Internetu Wi-fi.

Zdjęcia naszego reportera

wrocław

dolny śląsk

turystyka

Tam gdzie są krasnale

Metropolia Dolnego Śląska, dla wielu miasto spotkań jedno z większych miast w Polsce. To jest Wrocław.
Wrocław spośród wielu miast posiada najlepsze połączenie komunikacyjne z zachodnią Europą. Do Wrocławia prowadzi autostrada z Niemiec, kursuje wiele pociągów za granicę oraz funkcjonuje lotnisko z połączeniami do wielu miast Europy zachodniej. Dzięki takiej komunikacji powstają wciąż nowe inwestycje. Poza inwestycjami mieszkaniowymi, można dostrzec powstającą obwodnicę Wrocławia a także budowę stadionu na mecze Euro 2012. Inwestycje mają za zadanie przyciągnąć jeszcze większą liczbę inwestorów, pracodawców na Dolny Śląsk.
Wrocław to metropolia kultury i rozrywki w całej południowej Polsce. Znajduje się tu spora liczba teatrów, kin, muzeów i galerii sztuki, które zapewniają turystom i mieszkańcom szeroką ofertę rozrywkową i kulturalną. Główne imprezy o dużym znaczeniu to np: Wratislavia Cantans, Przegląd Piosenki Aktorskiej, Festiwal Jazz nad Odrą, Era Nowe Horyzonty. Poza nimi istnieją dziesiątki miejsc rozrywki, takie jak: muzea, puby, baseny, kafejki oraz kina, kluby, kluby sportowe, dyskoteki i wiele innych.
Pierwsze wzmianki o Wrocławiu pochodzą z roku 1000 naszej ery. Było wtedy pod władzą Piastów.
Wrocław obecnie liczy sobie ponad sześćset trzydzieści tysięcy mieszkańców.
Wrocław mimo ogromnych zniszczeń podczas drugiej wojny światowej zachował wiele domów w niezmienionej postaci. Spora ilość została zrekonstruowana albo odrestaurowana. Dzięki temu Wrocław jest wielokrotnym miejscem tworzenia filmów z czasów wojny.Dodany przez Bartosz Grzegorczyk | 2013-08-26


Turystyka Urlop Wakacje Wycieczki Wyprawy Noclegi Podróże
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3