Gdzie mile spędzić wieczór we Wrocławiu?
Oto lista polecanych lokali: 9 Brama, Metropolis, No Name, Daytona, Lemoniada, Studio 5.
Jak do nas trafić z dworca głównego PKP/PKS? Spacerem ok. 15 minut :)
Kontakt z nami

Kontakt

Gdzie tanio zjeść we Wrocławiu?
STP Szybko Tanio Pysznie, ul. Kuźnicza 10, opis: samoobsługowa jadlodajnia, duży wybór dań z różnych zakątków świata, jedzenie na wagę, szybko, tanio I pysznie ;)!
Tosterrr, ul. Więzienna 5c (vis a vis Galerii Italiana), opis: porządny smakowity posiłek zjemy za maksymalnie 10 zł. Zapraszamy!!! Bagietki grilowane z różnymi warzywami (polecamy te ze szpinakiem i camembertem;)) oryginalny turecki kebab.
Mexico Bar, ul. Rzeźnicza 34, opis: restauracja meksykańska, pyszna tortilla!

W naszej ofercie znajdują się komfortowe Nasze apartamenty to dobrze wyposażone, świetnie zlokalizowane mieszkania gwarantujące odpowiedni standard oraz wygodę. Apartament Kolor to znakomita opcja dla osób ceniących sobie wygodę i prywatność. Do dyspozycji gości oddajemy przestronne i komfortowe mieszkania. W mieszkaniach znajdują się również w pełni wyposażona kuchnie, TV oraz dostęp do Internetu Wi-fi.

Zdjęcia naszego reportera

podróże

wyprawy

urlop

szkolenia

Szkolenia: Warsztaty dla kobiet

Coaching to modne słowo ostatnimi czasy. Oznacza ono szkolenia z rozwoju osobistego prowadzone przez profesjonalnego trenera, jednak nie będącego psychologiem. Popyt na takie usługi jest dzisiaj ogromny. 
Wiele osób stawia na rozwój, na poprawę swoich kompetencji osobistych i zawodowych, gdyż dzięki temu będą czuć się lepiej, wzrośnie ich poczucie własnej wartości lub po prostu znajdą lepszą pracę. I mają rację, bo dobre, cykliczne warsztaty coachingowe pomagają się rozwijać i pracować nad sobą. Są one niezwykle efektywne, pod warunkiem, że klient jest na nich z własnej woli, a nie na przykład zmuszony przez szefa. 
Na takich szkoleniach coach wykorzystuje rozmaite techniki, które pomagają dostrzec, która sfera życia kuleje i jak nad nią pracować. Naprawdę warto zainwestować także w szkolenia dla kobiet, które mają wiele zalet. To nie są na ogół zwykłe warsztaty coachingowe, tylko wyspecjalizowane treningi uwzględniające kobiece potrzeby, psychikę i rzeczy, z którymi przychodzi im się w życiu zmierzyć. 
Kobieta, która przejdzie przez takie szkolenie będzie sobie lepiej radzić na rynku pracy, łatwiej znajdzie stałe zajęcie, a do tego pozbędzie się błędnych przekonań na swój temat i wzmocni poczucie własnej wartości. 
Szkolenia dla kobiet to naprawdę doskonała inwestycja w siebie. Może nie są one tanie, ale na pewno bardzo skuteczne w rozwijaniu swoich kompetencji i w pracy nad sobą. Wiele kobiet, które skorzystało z coachingu, zdecydowało się na otworzenie własnej działalności gospodarczej, życie na własny rachunek i na rozwijanie swoich pasji. Dlatego naprawdę warto się w ten sposób dokształcać.

Dodany przez Krzysztof Wiązowski | 2015-12-11


Turystyka Urlop Wakacje Wycieczki Wyprawy Noclegi Podróże
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3