Gdzie mile spędzić wieczór we Wrocławiu?
Oto lista polecanych lokali: 9 Brama, Metropolis, No Name, Daytona, Lemoniada, Studio 5.
Jak do nas trafić z dworca głównego PKP/PKS? Spacerem ok. 15 minut :)
Kontakt z nami

Kontakt

Gdzie tanio zjeść we Wrocławiu?
STP Szybko Tanio Pysznie, ul. Kuźnicza 10, opis: samoobsługowa jadlodajnia, duży wybór dań z różnych zakątków świata, jedzenie na wagę, szybko, tanio I pysznie ;)!
Tosterrr, ul. Więzienna 5c (vis a vis Galerii Italiana), opis: porządny smakowity posiłek zjemy za maksymalnie 10 zł. Zapraszamy!!! Bagietki grilowane z różnymi warzywami (polecamy te ze szpinakiem i camembertem;)) oryginalny turecki kebab.
Mexico Bar, ul. Rzeźnicza 34, opis: restauracja meksykańska, pyszna tortilla!

W naszej ofercie znajdują się komfortowe Nasze apartamenty to dobrze wyposażone, świetnie zlokalizowane mieszkania gwarantujące odpowiedni standard oraz wygodę. Apartament Kolor to znakomita opcja dla osób ceniących sobie wygodę i prywatność. Do dyspozycji gości oddajemy przestronne i komfortowe mieszkania. W mieszkaniach znajdują się również w pełni wyposażona kuchnie, TV oraz dostęp do Internetu Wi-fi.

Zdjęcia naszego reportera

turystyka

wyprawy

urlop

Rower na miarę czasów

W kraju nad Wisłą nie brakuje miłośników dwóch kółek. Jeśli chodzi o sporty rowerowe to mamy bogate tradycje. Kiedyś tysiące ludzi wychodziło na ulice miast i wsi, aby dopingować zawodników Wyścigu Pokoju, w którym to Polacy odnosili spektakularne sukcesy. 
Dziś rower to dla milionów z nas najlepszy pomysł na rekreację na świeżym powietrzu. Jest to bezpieczna, zdrowa i dość tania forma aktywności fizycznej. Jeśli chodzi o ofertę producentów, to rynek, aż roi się od wygodnych modeli rowerów o wspaniałych parametrach. Dobry rower musi być lekki, zwrotny i dopasowany do terenu, po jakim będziemy jeździć. Inny model kupimy w teren, inny do przejażdżki po asfalcie, czy kostce brukowej. 
Ciekawą opcją dla fanów dwóch kółek będą rowery elektryczne. Pojawiły się w sprzedaży stosunkowo niedawno, ale już podbiły serca klientów. Rowery tego typu wspierane są przez silniczek elektryczny. Dzięki temu nie musimy wkładać, aż tak dużo sił w pedałowanie. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które nie posiadają aż tak dobrej kondycji, ale nie tylko. Jeśli chcemy dojechać z domu do pracy na rowerze, a jednocześnie nie wejść do naszej firmy spoceni i umęczeni to takie dodatkowe wsparcie będzie fajną alternatywą. 
Jak podają producenci moc takiego silnika odpowiada sytuacji, w której mielibyśmy do pomocy w pedałowaniu jeszcze jednego człowieka. W prostym przeliczeniu i porównaniu wychodzi, że wystarczy włożyć w kręcenie pedałami tylko 50 procent swoich sił. 
Rower z napędem elektrycznym dostępny jest w wersji szosowej, ale też crossowej, dla amatorów, jak również sportowców, których wymagania techniczne będą większe. Cenowo tego typu mechanizmy prezentują się wyjątkowo atrakcyjnie. Warto porównać sobie oferty wiodących marek.

Dodany przez Bartosz Grzegorczyk | 2015-12-11


Turystyka Urlop Wakacje Wycieczki Wyprawy Noclegi Podróże
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3