Gdzie mile spędzić wieczór we Wrocławiu?
Oto lista polecanych lokali: 9 Brama, Metropolis, No Name, Daytona, Lemoniada, Studio 5.
Jak do nas trafić z dworca głównego PKP/PKS? Spacerem ok. 15 minut :)
Kontakt z nami

Kontakt

Gdzie tanio zjeść we Wrocławiu?
STP Szybko Tanio Pysznie, ul. Kuźnicza 10, opis: samoobsługowa jadlodajnia, duży wybór dań z różnych zakątków świata, jedzenie na wagę, szybko, tanio I pysznie ;)!
Tosterrr, ul. Więzienna 5c (vis a vis Galerii Italiana), opis: porządny smakowity posiłek zjemy za maksymalnie 10 zł. Zapraszamy!!! Bagietki grilowane z różnymi warzywami (polecamy te ze szpinakiem i camembertem;)) oryginalny turecki kebab.
Mexico Bar, ul. Rzeźnicza 34, opis: restauracja meksykańska, pyszna tortilla!

W naszej ofercie znajdują się komfortowe Nasze apartamenty to dobrze wyposażone, świetnie zlokalizowane mieszkania gwarantujące odpowiedni standard oraz wygodę. Apartament Kolor to znakomita opcja dla osób ceniących sobie wygodę i prywatność. Do dyspozycji gości oddajemy przestronne i komfortowe mieszkania. W mieszkaniach znajdują się również w pełni wyposażona kuchnie, TV oraz dostęp do Internetu Wi-fi.

restauracje

Hotel z ogrodem

hotel, noclegi, restauracje, urlop, wakacje

Hotel z ogrodem

(...) zarówno turystycznym jak i biznesowym - odpowiednią ilość łóżek w pensjonatach oraz hotelach o wielorakim standardzie. Renomowana restauracja hotelowa w Krakowie zawdzięcza swoją markę głównemu kucharzowi. Uzdolniony kucharz to 70% sukcesu finansowego dla lokalu. Resztę sukcesu zagwarantuje zaprojektowane ze smakiem wnętrze a także błyskotliwy menadżer. Restauracja w hotelu w Krakowie obsługuje gości hotelowych lecz również obsługuje osoby uczestniczące w jednodniowych konferencjach, spotkaniach biznesowych czy bankietach. Jaka jest Polska tuż przed EURO 2012 a jak będzie wyglądać po zakończeniu tej imprezy? To pierwsza tego kalibru impreza, jakiej organizacja powierzona (...)

Czytaj dalej

Turystyka Urlop Wakacje Wycieczki Wyprawy Noclegi Podróże
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3