Gdzie mile spędzić wieczór we Wrocławiu?
Oto lista polecanych lokali: 9 Brama, Metropolis, No Name, Daytona, Lemoniada, Studio 5.
Jak do nas trafić z dworca głównego PKP/PKS? Spacerem ok. 15 minut :)
Kontakt z nami

Kontakt

Gdzie tanio zjeść we Wrocławiu?
STP Szybko Tanio Pysznie, ul. Kuźnicza 10, opis: samoobsługowa jadlodajnia, duży wybór dań z różnych zakątków świata, jedzenie na wagę, szybko, tanio I pysznie ;)!
Tosterrr, ul. Więzienna 5c (vis a vis Galerii Italiana), opis: porządny smakowity posiłek zjemy za maksymalnie 10 zł. Zapraszamy!!! Bagietki grilowane z różnymi warzywami (polecamy te ze szpinakiem i camembertem;)) oryginalny turecki kebab.
Mexico Bar, ul. Rzeźnicza 34, opis: restauracja meksykańska, pyszna tortilla!

W naszej ofercie znajdują się komfortowe Nasze apartamenty to dobrze wyposażone, świetnie zlokalizowane mieszkania gwarantujące odpowiedni standard oraz wygodę. Apartament Kolor to znakomita opcja dla osób ceniących sobie wygodę i prywatność. Do dyspozycji gości oddajemy przestronne i komfortowe mieszkania. W mieszkaniach znajdują się również w pełni wyposażona kuchnie, TV oraz dostęp do Internetu Wi-fi.

Zdjęcia naszego reportera

praca psychoterapeuty

psychoterapia

Psychoterapia - droga do osiągnięcia szczęścia

Współczesny świat to coraz większy pęd, mający olbrzymi wpływ na nasze zdrowie psychiczne. Długotrwałe działanie silnego stresu powoduje szereg zaburzeń i zniekształca relacje z drugim człowiekiem.  
Często nasze postrzeganie uczuć zostaje zniekształcone, co ma wpływ na współżycie w rodzinie, relacje partnerskie, a także zawodowe. Zmęczenie, przeciążenie organizmu i negatywne myślenie prowadzi do wycofania i izolacji. 
Nasze zagubienie ma przełożenie na pozostałe strefy życia. To duży dyskomfort, który każdego dnia nasila się, prowadząc do utraty zainteresowań, wycofania z życia towarzyskiego, a także pewnego rodzaju niemocy.  Wtedy konieczna jest praca psychoterapeuty. Dzięki niej możemy spojrzeć na dotychczasowe życie z dystansu i popracować nad sobą. Dobry terapeuta i psychoterapia mają w tym przypadku kluczowe znaczenie. (Przykładowo:  http://fripp.org.pl/oferta/psychoterapia-indywidualna)
Spotkania podczas których omawiane są aspekty naszego życia, dają zupełnie inny obraz postrzegania siebie, a także relacji z drugim człowiekiem. Praca psychoterapeuty pomaga wzmocnić i odbudować zatracone poczucie własnej wartości. 
Dzięki niej odzyskujemy zupełnie inny komfort życia, w dużo lepszej jakości i z mniejszym prawdopodobieństwem popełnienia tych samych błędów. Poprawiamy nasze relacje w rodzinie, spełniamy się na polu zawodowym, a przede wszystkim lepiej poznajemy samego siebie. Po zakończeniu terapii wiele dotychczasowych zdarzeń nie budzi już strachu i nie powoduje zagubienia. Odzyskane poczucie własnej wartości jest najwspanialszą nagrodą za trud, który niesie ze sobą psychoterapia.


Dodany przez Kamila Bogumił | 2020-04-10


Turystyka Urlop Wakacje Wycieczki Wyprawy Noclegi Podróże
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3