Gdzie mile spędzić wieczór we Wrocławiu?
Oto lista polecanych lokali: 9 Brama, Metropolis, No Name, Daytona, Lemoniada, Studio 5.
Jak do nas trafić z dworca głównego PKP/PKS? Spacerem ok. 15 minut :)
Kontakt z nami

Kontakt

Gdzie tanio zjeść we Wrocławiu?
STP Szybko Tanio Pysznie, ul. Kuźnicza 10, opis: samoobsługowa jadlodajnia, duży wybór dań z różnych zakątków świata, jedzenie na wagę, szybko, tanio I pysznie ;)!
Tosterrr, ul. Więzienna 5c (vis a vis Galerii Italiana), opis: porządny smakowity posiłek zjemy za maksymalnie 10 zł. Zapraszamy!!! Bagietki grilowane z różnymi warzywami (polecamy te ze szpinakiem i camembertem;)) oryginalny turecki kebab.
Mexico Bar, ul. Rzeźnicza 34, opis: restauracja meksykańska, pyszna tortilla!

W naszej ofercie znajdują się komfortowe Nasze apartamenty to dobrze wyposażone, świetnie zlokalizowane mieszkania gwarantujące odpowiedni standard oraz wygodę. Apartament Kolor to znakomita opcja dla osób ceniących sobie wygodę i prywatność. Do dyspozycji gości oddajemy przestronne i komfortowe mieszkania. W mieszkaniach znajdują się również w pełni wyposażona kuchnie, TV oraz dostęp do Internetu Wi-fi.

Zdjęcia naszego reportera

wrocław

apartamenty

wynajem apartamentów

Projekt Just in Apart

Równolegle z narastaniem w Polsce boomu budowlanego wiele osób dysponujących wolnymi zasobami pieniędzy lub posiadających znaczną zdolność kredytową zaczęło inwestować w nieruchomości. Przy czym celem stały się w przeważającej mierze lokale budowane w budynkach o wysokim standardzie albo też luksusowe apartamenty.

Podstawową przewagą, która wyróżnia luksusowe apartamenty we Wrocławiu w zestawieniu z pokojem hotelowym, jest możliwość mieszkania w nich większej ilości ludzi niż w pokoju hotelowym, ale przede wszystkim to, że jesteś w stanie w nich poczuć nieomalże tak jak w domu.

Projekt Just in Apart to baza luksusowych apartamentów zlokalizowanych w centrum Wrocławia i Warszawy. Luksusowe apartamenty we Wrocławiu wynajmowane są w systemie krótkoterminowym, a więc dobowym. Wszystkie apartamenty zostały w pełni całościowo wyposażone w przedmioty i sprzęt niezbędne w codziennym użytkowaniu dla przebywających w nich przybyszów.

Zasobny portfel gości z zagranicy oraz zwiększająca się majętność biznesmenów rodzimych w zestawieniu z kiepską bazą hotelową w dużych miastach Polski spowodowały, że majętne osoby zainwestowały w nabycie i dzierżawę luksusowych apartamentów. Zjawisko to przybiera wyjątkowo szeroki zasięg w aglomeracjach, jakie rozwijają się najsprawniej, a więc takich jak Warszawa lub Wrocław. Liczne imprezy, konferencje, sympozja oraz spotkania biznesowe odbywające się w tych miastach generują duże zapotrzebowanie na miejsca noclegowe na przyzwoitym standardzie.

Dodany przez Kamila Bogumił | 2013-08-27


Turystyka Urlop Wakacje Wycieczki Wyprawy Noclegi Podróże
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3