Gdzie mile spędzić wieczór we Wrocławiu?
Oto lista polecanych lokali: 9 Brama, Metropolis, No Name, Daytona, Lemoniada, Studio 5.
Jak do nas trafić z dworca głównego PKP/PKS? Spacerem ok. 15 minut :)
Kontakt z nami

Kontakt

Gdzie tanio zjeść we Wrocławiu?
STP Szybko Tanio Pysznie, ul. Kuźnicza 10, opis: samoobsługowa jadlodajnia, duży wybór dań z różnych zakątków świata, jedzenie na wagę, szybko, tanio I pysznie ;)!
Tosterrr, ul. Więzienna 5c (vis a vis Galerii Italiana), opis: porządny smakowity posiłek zjemy za maksymalnie 10 zł. Zapraszamy!!! Bagietki grilowane z różnymi warzywami (polecamy te ze szpinakiem i camembertem;)) oryginalny turecki kebab.
Mexico Bar, ul. Rzeźnicza 34, opis: restauracja meksykańska, pyszna tortilla!

W naszej ofercie znajdują się komfortowe Nasze apartamenty to dobrze wyposażone, świetnie zlokalizowane mieszkania gwarantujące odpowiedni standard oraz wygodę. Apartament Kolor to znakomita opcja dla osób ceniących sobie wygodę i prywatność. Do dyspozycji gości oddajemy przestronne i komfortowe mieszkania. W mieszkaniach znajdują się również w pełni wyposażona kuchnie, TV oraz dostęp do Internetu Wi-fi.

poznań

Hotel z historią

hotele, noclegi, poznań, turystyka

Hotel z historią

(...) 90-tych XX wieku. Wtedy to zmieniono jego nazwę z Hotelu Poznańskiego powtórnie na nazwę historyczną. Jeśli chciałbyś poczuć klimat przedwojennego, starego Poznania, przyjedź do nas. Oferujemy szkolenia Poznań, catering, noclegi Poznań, możesz u nas zorganizować spotkanie biznesowe czy konferencję. Miła atmosfera, smakowita kuchnia a także doskonała obsługa - to wszystko (...)

Czytaj dalej

Zapraszamy do Pomarańczarni

apartament, hotel, noclegi, pokoje, poznań

Zapraszamy do Pomarańczarni

(...) Kantory Pomarańczarnia umieszczono w następujących miejscach: w restauracji Natalia przed Pniewami, Centrum Handlowe King Cross w Poznaniu, ul. Rybaki w Poznaniu, ul. Grobla 1 w Poznaniu, w Miedzichowie na stacji paliw Pol-Max oraz w Boczowie na stacji paliw Pol-Max.Poznań to miejsce świetne do prowadzenia interesów. Mamy tu świetny klimat dla (...)

Czytaj dalej

Wygodne i komfortowe spanie w Poznaniu

hotele, noclegi, poznań

Wygodne i komfortowe spanie w Poznaniu

(...) Na hotele w Poznaniu istnieje spore rynkowe zapotrzebowanie. Ciągle zwiększająca się ilość turystów a także biznesmenów łącznie z rosnącą ilością inwestycji w Poznaniu sprzyjają rozwojowi branży turystycznej. To dowód na to, iż hotele Poznań są niezbędne.Hotel Poznań to luksusowy hotel w Poznaniu. Ten hotel zastąpi wam dom. Unikalna aura naszego hotelu wpasowuje się w świetny sposób w atmosferę relaksu, prywatności i odprężenia oraz odpoczynku. Rewelacyjnym dopełnieniem tej atmosfery będą wykwintne potrawy serwowane przez naszego kucharza. (...)

Czytaj dalej

Turystyka Urlop Wakacje Wycieczki Wyprawy Noclegi Podróże
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3