Gdzie mile spędzić wieczór we Wrocławiu?
Oto lista polecanych lokali: 9 Brama, Metropolis, No Name, Daytona, Lemoniada, Studio 5.
Jak do nas trafić z dworca głównego PKP/PKS? Spacerem ok. 15 minut :)
Kontakt z nami

Kontakt

Gdzie tanio zjeść we Wrocławiu?
STP Szybko Tanio Pysznie, ul. Kuźnicza 10, opis: samoobsługowa jadlodajnia, duży wybór dań z różnych zakątków świata, jedzenie na wagę, szybko, tanio I pysznie ;)!
Tosterrr, ul. Więzienna 5c (vis a vis Galerii Italiana), opis: porządny smakowity posiłek zjemy za maksymalnie 10 zł. Zapraszamy!!! Bagietki grilowane z różnymi warzywami (polecamy te ze szpinakiem i camembertem;)) oryginalny turecki kebab.
Mexico Bar, ul. Rzeźnicza 34, opis: restauracja meksykańska, pyszna tortilla!

W naszej ofercie znajdują się komfortowe Nasze apartamenty to dobrze wyposażone, świetnie zlokalizowane mieszkania gwarantujące odpowiedni standard oraz wygodę. Apartament Kolor to znakomita opcja dla osób ceniących sobie wygodę i prywatność. Do dyspozycji gości oddajemy przestronne i komfortowe mieszkania. W mieszkaniach znajdują się również w pełni wyposażona kuchnie, TV oraz dostęp do Internetu Wi-fi.

podróże

Szkolenia: Warsztaty dla kobiet

podróże, szkolenia, urlop, wyprawy

Szkolenia: Warsztaty dla kobiet

(...) Coaching to modne słowo ostatnimi czasy. Oznacza ono szkolenia z rozwoju osobistego prowadzone przez profesjonalnego trenera, jednak nie będącego psychologiem. Popyt na takie usługi jest dzisiaj ogromny. Wiele osób stawia na rozwój, na poprawę swoich kompetencji osobistych i zawodowych, gdyż dzięki temu będą czuć się lepiej, wzrośnie ich poczucie własnej wartości lub po prostu znajdą lepszą pracę. I (...)

Czytaj dalej

Kłopotliwe różnice kursowe

oprogramowanie, podróże, urlop, wyprawy

Kłopotliwe różnice kursowe

(...) na złote według średniego kursu NBP na dzień poprzedzający datę jej wystawienia. Faktura ujęta po stronie przychodów w księgach rachunkowych i ewidencji VAT sprzedaży w dacie jej wystawienia koryguje się w momencie wpływu należności na rachunek walutowy według kursu banku w którym przedsiębiorca ma konto. Wystąpią dodatnie różnice kursowe. Natomiast ujemne różnice kursowe wystąpią w dniu uregulowania zobowiązania (...)

Czytaj dalej

Piękne widoki w Turcji

podróże, wycieczki, wyprawy

Piękne widoki w Turcji

(...) Podróżowanie jest bezcennym doświadczeniem. Można wszystko kupić, wszystko sobie zapewnić, ale to z czasem minie, albo straci swą wartość czy nawet dla nas osobiste znaczenie. Co innego wspomnienia. Raz, że wspomnień nam nikt nie odbierze, a dwa, zawsze będą miały swój blask, swój urok, właśnie przez swoją ulotność i niematerialność.Ciekawym doświadczeniem są podróże w nowe miejsca, w krainy nieznane, obce, odległe. To doświadczenie nie tylko pięknych widoków, niezwykłych miejsc, ale również obcowanie z kulturą, z tradycjami i ludźmi, którzy dla nas nie (...)

Czytaj dalej

Gdzie zatrzymać się we Wrocławiu?

podróże, urlop, wrocław, wycieczki

Gdzie zatrzymać się we Wrocławiu?

(...) Wrocław jest miastem, w którym tradycja miesza się z nowoczesnością. To tutaj znajdziemy około dwustu uroczych mostków, z których każdy jest inny, a także Sky Tower, najwyższy budynek w Polsce. Podobno nawet gwiazdy Hollywood wykupują w nim apartamenty.We Wrocławiu zobaczymy wiele zabytków, skorzystamy z atrakcji, zarówno latem jak i zimą. Warto tu zajrzeć o każdej porze roku. Lecz przyjazd to jeszcze nie wszystko, trzeba zaplanować nocleg we Wrocławiu - tutaj (...)

Czytaj dalej

Popularne miejsca do nurkowania na wakacjach

podróże, turystyka, wakacje, wyprawy

Popularne miejsca do nurkowania na wakacjach

(...) Nurkowanie - ciekawa forma wypoczynku w trakcie wakacji Nurkowanie to bardzo atrakcyjna forma wypoczynku. Przemierzanie morskich i oceanicznych głębin pozwala przeżyć niezapomniane chwile. Obserwacja dostępnych na wyciągnięcie ręki raf koralowych, morskiej fauny, a niekiedy także wraków statków gwarantuje przeżycia, których nie można porównać z tradycyjną formą wypoczynku jaką jest plażowanie. Na świecie istnieje wiele interesujących miejsc doskonałych do nurkowania podczas wakacji . Najlepsze i najpopularniejsze miejsca do nurkowania Wśród najpopularniejszych i znajdujących się w stosunkowo niewielkim oddaleniu od Polski lokalizacji do nurkowania warto wymienić przede wszystkim (...)

Czytaj dalej

Najlepszy jest wypoczynek w Szczyrku.

hostele, hotele, podróże, turystyka, wakacje

Najlepszy jest wypoczynek w Szczyrku.

(...) przyjeżdżają do tego malowniczego miasteczka, mogą cieszyć się pięknymi krajobrazami wraz w bardzo wygodnych, eleganckich warunkach.Wynajmując apartament w Szczyrku do dyspozycji dostajemy w pełni wyposażone mieszkania, z których każdy składa się z kilku pokoi, aneksu kuchennego oraz łazienki. Ponadto w większości z nich właściciele zapewniają bezpłatny dostęp do Internetu, telefon oraz TV. Apartamenty w (...)

Czytaj dalej

Turystyka Urlop Wakacje Wycieczki Wyprawy Noclegi Podróże
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3