Gdzie mile spędzić wieczór we Wrocławiu?
Oto lista polecanych lokali: 9 Brama, Metropolis, No Name, Daytona, Lemoniada, Studio 5.
Jak do nas trafić z dworca głównego PKP/PKS? Spacerem ok. 15 minut :)
Kontakt z nami

Kontakt

Gdzie tanio zjeść we Wrocławiu?
STP Szybko Tanio Pysznie, ul. Kuźnicza 10, opis: samoobsługowa jadlodajnia, duży wybór dań z różnych zakątków świata, jedzenie na wagę, szybko, tanio I pysznie ;)!
Tosterrr, ul. Więzienna 5c (vis a vis Galerii Italiana), opis: porządny smakowity posiłek zjemy za maksymalnie 10 zł. Zapraszamy!!! Bagietki grilowane z różnymi warzywami (polecamy te ze szpinakiem i camembertem;)) oryginalny turecki kebab.
Mexico Bar, ul. Rzeźnicza 34, opis: restauracja meksykańska, pyszna tortilla!

W naszej ofercie znajdują się komfortowe Nasze apartamenty to dobrze wyposażone, świetnie zlokalizowane mieszkania gwarantujące odpowiedni standard oraz wygodę. Apartament Kolor to znakomita opcja dla osób ceniących sobie wygodę i prywatność. Do dyspozycji gości oddajemy przestronne i komfortowe mieszkania. W mieszkaniach znajdują się również w pełni wyposażona kuchnie, TV oraz dostęp do Internetu Wi-fi.

medycyna

Terapia przeciw nowotworom

leczenie, medycyna, zdrowie

Terapia przeciw nowotworom

(...) sobie w późniejszym okresie i przypominają oznaki zapalenia pęcherza moczowego. Od kilkunastu lat naukowcy prowadzą badania zmierzające do rozpoznania istoty powstawania nowotworów prostaty. Nie jest dowiedzione jednoznacznie, co stoi za tajemnicą zamieniania przez organizm zdrowych komórek gruczołu prostaty na komórki rakowe. Przypuszcza się, iż odpowiedzialne za to są krótkie wycinki łańcucha DNA, których mutowanie właśnie może powodować tworzenie się komórek nowotworowych. Problemy gruczołu prostaty kończą się uciskiem na cewkę moczową ale również zaburzeniami funkcji seksualnych takimi jak zaburzenia erekcja. Nieduże przerosty gruczołu prostaty można leczyć stosując leki. Zasadniczo terapia ta może mieć charakter raczej tymczasowy za to efekty kuracji przez kilka lat są zadowalające przy niewielkiej ilości skutków ubocznych. W przypadku poważniejszych kłopotów zalecane jest poddać się zabiegowi, aby specjalista mógł fizycznie oswobodzić pęcherz moczowy ze zbyt dużego ucisku rozrośniętego gruczołu. Klasyczne rak prostaty objawy potencjalnego nowotworu prostaty to (...)

Czytaj dalej

Turystyka Urlop Wakacje Wycieczki Wyprawy Noclegi Podróże
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3