Gdzie mile spędzić wieczór we Wrocławiu?
Oto lista polecanych lokali: 9 Brama, Metropolis, No Name, Daytona, Lemoniada, Studio 5.
Jak do nas trafić z dworca głównego PKP/PKS? Spacerem ok. 15 minut :)
Kontakt z nami

Kontakt

Gdzie tanio zjeść we Wrocławiu?
STP Szybko Tanio Pysznie, ul. Kuźnicza 10, opis: samoobsługowa jadlodajnia, duży wybór dań z różnych zakątków świata, jedzenie na wagę, szybko, tanio I pysznie ;)!
Tosterrr, ul. Więzienna 5c (vis a vis Galerii Italiana), opis: porządny smakowity posiłek zjemy za maksymalnie 10 zł. Zapraszamy!!! Bagietki grilowane z różnymi warzywami (polecamy te ze szpinakiem i camembertem;)) oryginalny turecki kebab.
Mexico Bar, ul. Rzeźnicza 34, opis: restauracja meksykańska, pyszna tortilla!

W naszej ofercie znajdują się komfortowe Nasze apartamenty to dobrze wyposażone, świetnie zlokalizowane mieszkania gwarantujące odpowiedni standard oraz wygodę. Apartament Kolor to znakomita opcja dla osób ceniących sobie wygodę i prywatność. Do dyspozycji gości oddajemy przestronne i komfortowe mieszkania. W mieszkaniach znajdują się również w pełni wyposażona kuchnie, TV oraz dostęp do Internetu Wi-fi.

leczenie

Terapia przeciw nowotworom

leczenie, medycyna, zdrowie

Terapia przeciw nowotworom

(...) Badania medyczne nie potwierdziły predyspozycji dziedzicznych do zapadania na raka prostaty. Ale gdy w rodzinie jakiś mężczyzna chorował wcześniej na nowotwór gruczołu krokowego lub gdy poddał się operacji prostaty zaleca się cykliczną kontrolę stanu prostaty po ukończeniu 50-go roku życia. Wolny rozrost gruczołu prostaty jest naturalną konsekwencją starzenia się organizmu i dotyczy bardzo wielu mężczyzn z biegiem wieku. Procesowi temu sprzyjają takie czynniki jak zbyt monotonne odżywianie się, tryb życia związany ze stresem, mała ilość ruchu. Dlatego zaleca się aktywność z obszaru profilaktyki takie jak uprawianie sportu, wizyty cykliczne u lekarza, trekking, niskotłuszczowa dieta, itp. Prostata nazywana jest gruczołem krokowym zlokalizowanym w bezpośrednim sąsiedztwie pęcherza moczowego. Jest odpowiedzialna za produkcję wykorzystywanych przez układ rozrodczy hormonów. Niestety gruczoł prostaty jest często narażony na ataki nowotworów. Rak prostaty jest czasami mylony z zapaleniem prostaty lub przerostem prostaty. Nowotwór prostaty początkowo nie daje jasnych symptomów. Daje znać o (...)

Czytaj dalej

Turystyka Urlop Wakacje Wycieczki Wyprawy Noclegi Podróże
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3