Gdzie mile spędzić wieczór we Wrocławiu?
Oto lista polecanych lokali: 9 Brama, Metropolis, No Name, Daytona, Lemoniada, Studio 5.
Jak do nas trafić z dworca głównego PKP/PKS? Spacerem ok. 15 minut :)
Kontakt z nami

Kontakt

Gdzie tanio zjeść we Wrocławiu?
STP Szybko Tanio Pysznie, ul. Kuźnicza 10, opis: samoobsługowa jadlodajnia, duży wybór dań z różnych zakątków świata, jedzenie na wagę, szybko, tanio I pysznie ;)!
Tosterrr, ul. Więzienna 5c (vis a vis Galerii Italiana), opis: porządny smakowity posiłek zjemy za maksymalnie 10 zł. Zapraszamy!!! Bagietki grilowane z różnymi warzywami (polecamy te ze szpinakiem i camembertem;)) oryginalny turecki kebab.
Mexico Bar, ul. Rzeźnicza 34, opis: restauracja meksykańska, pyszna tortilla!

W naszej ofercie znajdują się komfortowe Nasze apartamenty to dobrze wyposażone, świetnie zlokalizowane mieszkania gwarantujące odpowiedni standard oraz wygodę. Apartament Kolor to znakomita opcja dla osób ceniących sobie wygodę i prywatność. Do dyspozycji gości oddajemy przestronne i komfortowe mieszkania. W mieszkaniach znajdują się również w pełni wyposażona kuchnie, TV oraz dostęp do Internetu Wi-fi.

Zdjęcia naszego reportera

transport

logistyka

przewozy

mechanik

diesel

dpf

adblue

Kłopoty z filtrem cząstek stałych

Jedną z najbardziej problematycznych części w silnikach wysokoprężnych są filtry cząstek stałych. Filtry te mają za zadanie ochronę środowiska naturalnego, poprzez wyłapywanie ze spalin cząsteczek sadzy. Jednak DPF najczęściej sprawiają więcej kłopotów niż pożytku.
Jakie problemy mogą być spowodowane filtrami cząstek stałych?Pierwszym, bardzo popularnym kłopotem, jest przymusowe zwiększenie częstotliwości wymiany oleju silnikowego. DPF powoduje przyśpieszenie gromadzenia się oleju w silniku, co może prowadzić do poważnych jego uszkodzeń.Kolejnym uniedogodnieniem jest możliwość zmniejszenia mocy silnika wraz ze wzrostem zużycia paliwa. Nikt nie chce płacić więcej za paliwo, jednocześnie przejeżdżając mniej kilometrów.Wszystko to powoduje też skrócenie żywotności silnika.
Rozwiązanie tych problemów może być proste, wystarczy pozbyć się części sprawiającej kłopoty.Jednak, jeśli nie jesteś mechanikiem samochodowym, przypominamy: Powierz specjalistom usuwanie filtra cząstek stałych, robiąc to na własną rękę możesz uszkodzić samochód. 

Jak wygląda usuwanie DPF?Mechanik zdemontuje filtr cząstek stałych, rozetnie go i usunie wnętrze, a następnie zaspawa, tak aby nie było widać śladów ingerencji. Całość nie trwa dłużej niż 5 godzin.
Jeśli problemy nie miną wraz z usunięciem filtra polecamy przegląd samochodu, nie wszystkie wyżej wymienione problemy mogą mieć związek z filtrem cząstek stałych. Warto również korzystać ze sprawdzonych warsztatów samochodowych, aby mieć pewność, że naprawa przebiegnie sprawnie i bezproblemowo.

Dodany przez Kamila Bogumił | 2015-12-06


Turystyka Urlop Wakacje Wycieczki Wyprawy Noclegi Podróże
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3