Gdzie mile spędzić wieczór we Wrocławiu?
Oto lista polecanych lokali: 9 Brama, Metropolis, No Name, Daytona, Lemoniada, Studio 5.
Jak do nas trafić z dworca głównego PKP/PKS? Spacerem ok. 15 minut :)
Kontakt z nami

Kontakt

Gdzie tanio zjeść we Wrocławiu?
STP Szybko Tanio Pysznie, ul. Kuźnicza 10, opis: samoobsługowa jadlodajnia, duży wybór dań z różnych zakątków świata, jedzenie na wagę, szybko, tanio I pysznie ;)!
Tosterrr, ul. Więzienna 5c (vis a vis Galerii Italiana), opis: porządny smakowity posiłek zjemy za maksymalnie 10 zł. Zapraszamy!!! Bagietki grilowane z różnymi warzywami (polecamy te ze szpinakiem i camembertem;)) oryginalny turecki kebab.
Mexico Bar, ul. Rzeźnicza 34, opis: restauracja meksykańska, pyszna tortilla!

W naszej ofercie znajdują się komfortowe Nasze apartamenty to dobrze wyposażone, świetnie zlokalizowane mieszkania gwarantujące odpowiedni standard oraz wygodę. Apartament Kolor to znakomita opcja dla osób ceniących sobie wygodę i prywatność. Do dyspozycji gości oddajemy przestronne i komfortowe mieszkania. W mieszkaniach znajdują się również w pełni wyposażona kuchnie, TV oraz dostęp do Internetu Wi-fi.

Zdjęcia naszego reportera

turystyka

wycieczki

urlop

Jak się przygotować na wczasy z dziećmi?

Wczasy z dziećmi to prawdziwa szkoła przetrwania dla rodziców, trzeba przewidzieć nawet najbardziej kuriozalne sytuacje.

Po pierwsze bagaż. Ten, kto choć raz był na urlopie z dziećmi wie, że bagaże potrafią rozmnażać się w niekontrolowanym tempie. Aby uniknąć chaosu warto sporządzić sobie listę wszystkich potrzebnych rzeczy.

Co powinno się na niej znaleźć?
Ubranka, oczywiście muszą być dostosowane do klimatu. Warto zabrać kilka zapasowych zestawów, bo dzieci brudzą się w zawrotnym tempie. Nawet, jeśli wybieramy się do tak zwanych ciepłych krajów, to dobrze, jeśli zabierzemy coś cieplejszego. Nigdy nie wiadomo, kiedy może nas złapać nagłe załamanie pogody.

Kolejny ważny składnik bagażu to lekarstwa. Nawet, jeśli nasze dziecko jest przysłowiowym okazem zdrowia to dobrze mieć przy sobie podstawowy zestaw medykamentów. Co powinno wchodzić w jego skład? Plasterki i środki opatrunkowe oraz oczywiście jakiś środek antyseptyczny, zawsze może się przydarzyć drobny uraz czy skaleczenie. Kolejna rzecz to lek przeciw gorączkowy dostosowany do wieku naszego malucha i jakiś środek na zatrucia pokarmowe. To naprawdę niewiele, a często taka podstawowa apteczka pozwala zaoszczędzić rodzicom mnóstwo nerwów.

Nasze wakacyjne miejsce…
Gdy będziemy szukać miejsca na nasze wymarzone wakacje sprawdźmy czy upatrzony przez nas hotel czy ośrodek jest przyjazny dzieciom. Jeśli tak to nasz wypoczynek będzie o wiele przyjemniejszy. Takie ośrodki mają w swojej ofercie place zabaw czy kluby malucha, dzięki temu rodzice mogą mieć, choć odrobinę czasu dla siebie.

Wczasy z dziećmi wymagają starannego planowania, ale to także piękne wspomnienia, które zostają na lata.


Dodany przez Krzysztof Wiązowski | 2015-04-03


Turystyka Urlop Wakacje Wycieczki Wyprawy Noclegi Podróże
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3