Gdzie mile spędzić wieczór we Wrocławiu?
Oto lista polecanych lokali: 9 Brama, Metropolis, No Name, Daytona, Lemoniada, Studio 5.
Jak do nas trafić z dworca głównego PKP/PKS? Spacerem ok. 15 minut :)
Kontakt z nami

Kontakt

Gdzie tanio zjeść we Wrocławiu?
STP Szybko Tanio Pysznie, ul. Kuźnicza 10, opis: samoobsługowa jadlodajnia, duży wybór dań z różnych zakątków świata, jedzenie na wagę, szybko, tanio I pysznie ;)!
Tosterrr, ul. Więzienna 5c (vis a vis Galerii Italiana), opis: porządny smakowity posiłek zjemy za maksymalnie 10 zł. Zapraszamy!!! Bagietki grilowane z różnymi warzywami (polecamy te ze szpinakiem i camembertem;)) oryginalny turecki kebab.
Mexico Bar, ul. Rzeźnicza 34, opis: restauracja meksykańska, pyszna tortilla!

W naszej ofercie znajdują się komfortowe Nasze apartamenty to dobrze wyposażone, świetnie zlokalizowane mieszkania gwarantujące odpowiedni standard oraz wygodę. Apartament Kolor to znakomita opcja dla osób ceniących sobie wygodę i prywatność. Do dyspozycji gości oddajemy przestronne i komfortowe mieszkania. W mieszkaniach znajdują się również w pełni wyposażona kuchnie, TV oraz dostęp do Internetu Wi-fi.

Zdjęcia naszego reportera

wycieczki

wakacje

urlop

Jak konferencje to tu!

Oferta hotelu pod Warszawą to nie tylko pokoje dla gości. Znaleźć tu można wyposażone sale, gdzie odbywają się często wesele w okolicach Warszawy.

Zajazd Pod Klonem oferuje swoim klientom pamiętny klimat, spokój i wypoczynek. Hotel w okolicach Warszawy to baza miejsc noclegowych dla ponad 100 osób.

Tanie noclegi w okolicach Warszawy zaoferuje tylko usytuowany na trasie Mińsk-Warszawa Zajazd Pod Klonem.

To tu w Zajeździe Pod Klonem odnajdziemy tanie noclegi w okolicach Warszawy, z dala od zgiełku zatłoczonego miasta.

W sali konferencyjnej można korzystać z:
projektora
bezprzewodowych mikrofonów
tablicy do flipchartów
ekranu multimedialnego
bezprzewodowego prezentera z laserem
bezprzewodowego internetu
laptopa

Sale w Zajeździe posiadają osobny, wydzielony parkiet i są klimatyzowane.
Prowadzenie szkoleń, konferencji, zebrań biznesowych w okolicach Warszawy to coraz bardziej popularna forma spotkań wśród wielu firm.
Ludzie spędzający czas poza zgiełkiem centrum lepiej przyswajają wiedzę, mają bardziej pozytywne nastawienie, chętniej nawiązują współpracę.

Pokoje w hotelu są jedno, dwu, trzy i cztero osobowe. Każdy z pokoi zaopatrzony jest w oddzielną łazienkę, TV i ma dostęp do bezprzewodowego internetu.

Zajazd Pod Klonem usytuowany jest w dogodnej lokalizacji. Jako hotel w okolicach Warszawy zapewnia gościom szybki dostęp do centrum i znajduje się ok 30 km od centrum miasta, blisko drogi.


Dodany przez Krzysztof Wiązowski | 2013-11-30


Turystyka Urlop Wakacje Wycieczki Wyprawy Noclegi Podróże
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3