hotele

Wyjazd służbowy

hotele, turystyka, wycieczki, wyprawy

Wyjazd służbowy

(...) Wyjazdy służbowe wcale nie muszą być nudne i nieatrakcyjne. Wystarczy tylko, że dobrze je zaplanujemy. W ten sposób na pewno usatysfakcjonujemy wszystkich swoich pracowników i damy im odrobinę szczęścia. A to na pewno wpłynie na funkcjonowanie całej firmy.Oczywiście na samym początku warto zarezerwować nocleg w hotelu w Łodzi. W ten sposób przygotujemy się do całego wyjazdu. (...)

Czytaj dalej

Najlepszy jest wypoczynek w Szczyrku.

hostele, hotele, podróże, turystyka, wakacje

Najlepszy jest wypoczynek w Szczyrku.

(...) aktywny wypoczynek, jak i te, które czas wolą spędzać w klimatycznych, górskich karczmach oferujących doskonałe jedzenie i trunki.Oprócz naprawdę licznych atrakcji, Szczyrk z myślą o turystach, obfituje w tanie noclegi. Aby wynająć apartament w Szczyrku naprawdę nie musimy wydawać ogromnej sumy pieniędzy. W Szczyrku znajdziemy wiele miejsc, w których możemy wynająć komfortowy apartament. Turyści, którzy (...)

Czytaj dalej

Hotel z historią

hotele, noclegi, poznań, turystyka

Hotel z historią

(...) Projektantem i architektem hotelu jest August Soller, budowę zaś nadzorował August Krause. Nasz hotel powstał w XIX wieku jako budowla, jaka wpisywała się doskonale w linie zabudowy nowego i nowoczesnego centrum miasta Poznań. Elegancja i komfort przyciągały do niego znamienitych gości i turystów odwiedzających Poznań. Z końcem XIX wieku nasz hotel został dodatkowo przebudowany a (...)

Czytaj dalej

Zapraszamy do hotelu

catering, hotel, hotele, restauracja

Zapraszamy do hotelu

(...) Legnicy jak również bezprzewodowy dostęp do internetu na terenie całego hotelu. Legnica jest drugim co do ilości mieszkańców miastem Dolnego Śląska oraz czwartym ośrodkiem rolniczym. To dodatkowo miasto o bogatej historii, niestety poważnie doświadczone zarówno przez pierwszą wojnę światową jak i pobyt wojsk wrogiej armii sowieckiej i czasy powojenne. Hotel (...)

Czytaj dalej

Turystyka Urlop Wakacje Wycieczki Wyprawy Noclegi Podróże
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3