Gdzie mile spędzić wieczór we Wrocławiu?
Oto lista polecanych lokali: 9 Brama, Metropolis, No Name, Daytona, Lemoniada, Studio 5.
Jak do nas trafić z dworca głównego PKP/PKS? Spacerem ok. 15 minut :)
Kontakt z nami

Kontakt

Gdzie tanio zjeść we Wrocławiu?
STP Szybko Tanio Pysznie, ul. Kuźnicza 10, opis: samoobsługowa jadlodajnia, duży wybór dań z różnych zakątków świata, jedzenie na wagę, szybko, tanio I pysznie ;)!
Tosterrr, ul. Więzienna 5c (vis a vis Galerii Italiana), opis: porządny smakowity posiłek zjemy za maksymalnie 10 zł. Zapraszamy!!! Bagietki grilowane z różnymi warzywami (polecamy te ze szpinakiem i camembertem;)) oryginalny turecki kebab.
Mexico Bar, ul. Rzeźnicza 34, opis: restauracja meksykańska, pyszna tortilla!

W naszej ofercie znajdują się komfortowe Nasze apartamenty to dobrze wyposażone, świetnie zlokalizowane mieszkania gwarantujące odpowiedni standard oraz wygodę. Apartament Kolor to znakomita opcja dla osób ceniących sobie wygodę i prywatność. Do dyspozycji gości oddajemy przestronne i komfortowe mieszkania. W mieszkaniach znajdują się również w pełni wyposażona kuchnie, TV oraz dostęp do Internetu Wi-fi.

Zdjęcia naszego reportera

wakacje

urlop

hotel

noclegi

restauracje

Hotel z ogrodem

Hotele w Krakowie umiejscowione w aglomeracjach z jednej strony mają zapewniony nieustanny dostęp turystów albo biznesmenów, z drugiej jednak strony zmagać się muszą z poważną konkurencją. Z tego względu hotele muszą stawiać na wyróżnienie swojej oferty spośród ofert hoteli konkurencyjnych. Z tego względu dzisiejsze hotele uwypuklają w swojej ofercie kompleksowość a także dodatkowe usługi hotelowe w Krakowie. Organizują chrzciny, imprezy integracyjne, konferencje, komunie, wesela czy różnorakiego innego typu imprezy firmowe i rodzinne. Dlatego hotel to aktualnie nie tylko hotelowa restauracja a także gmach z pokojami do spania a także cały szereg pomieszczeń dodatkowych i rozległy rekreacyjny teren zielony wokół. Duża liczba hoteli w Krakowie dysponuje dziś basenem czy centrum SPA z sauną albo jacuzzi. Nie jest rzeczą niepopularną udostępnianie pensjonariuszom hotelu kortów tenisowych, miejsc na imprezę plenerową, prowadzenie sklepu z ekskluzywnymi pamiątkami lub też wypożyczanie skuterów.

Kraków jest jednym z niewielu miast w naszym kraju, które nie narzeka na deficyt miejsc w pensjonatach i hotelach. Ze względu na dużą ilość odrestaurowanych zabytków i atrakcji turystycznych Kraków każdego roku odwiedza kilka milionów turystów z Europy i świata. Miasto wie, jak spieniężyć ten potencjał i proponuje przybyszom - zarówno turystycznym jak i biznesowym - odpowiednią ilość łóżek w pensjonatach oraz hotelach o wielorakim standardzie.

Renomowana restauracja hotelowa w Krakowie zawdzięcza swoją markę głównemu kucharzowi. Uzdolniony kucharz to 70% sukcesu finansowego dla lokalu. Resztę sukcesu zagwarantuje zaprojektowane ze smakiem wnętrze a także błyskotliwy menadżer. Restauracja w hotelu w Krakowie obsługuje gości hotelowych lecz również obsługuje osoby uczestniczące w jednodniowych konferencjach, spotkaniach biznesowych czy bankietach.

Jaka jest Polska tuż przed EURO 2012 a jak będzie wyglądać po zakończeniu tej imprezy? To pierwsza tego kalibru impreza, jakiej organizacja powierzona została Polsce. Przygotowania do niej rozpoczęły się już 5 lat temu w momencie, gdy zapadła decyzja oficjalna o przyznaniu organizacji czempionatu Polsce. Do EURO 2012 w Polsce przygotowuje się wiele branż. Jedną z nich jest hotelarstwo w Krakowie. To przede wszystkim ta branża musi sprostać ogromnym oczekiwaniom działaczy piłkarskich, ugościć wszystkich kibiców i przede wszystkim delegatów, jacy przybędą do Warszawy, Poznania, Gdańska, Krakowa a także Wrocławia.

Pomimo tego, że w Krakowie mecze futbolowe nie będą organizowane to jednak Kraków jest idealną bazą tak dla kibiców jak również dla wielu reprezentacji narodowych. Gród Kraka ma do zaoferowania wiele interesującego. Kraków jest też dobrze połączony z zachodem Europy, m.in. dzięki niezłym połączeniom kolejowym, lotnisku Balice a także autostradzie A4. I to właśnie w okolicach lotniska a także węzła autostradowego ulokowały się komfortowe hotele. Dobry hotel musi przede wszystkim charakteryzować się dobrą lokalizacją i szybkim dojazdem pociągiem, samolotem lub samochodem. Z drugiej jednak strony cenne jest, by hotel w Krakowie znajdował się niedaleko historycznego centrum miasta. Świetnie, gdy hotel w Krakowie jest rozsądnie skomunikowany, otacza zieleń, ogród, tereny rekreacyjne a jednocześnie usytuowany jest blisko centrum a otoczenie zapewnia relaks oraz prywatność dla gości hotelowych.

Dodany przez Bartosz Grzegorczyk | 2013-10-17


Turystyka Urlop Wakacje Wycieczki Wyprawy Noclegi Podróże
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3