Gdzie mile spędzić wieczór we Wrocławiu?
Oto lista polecanych lokali: 9 Brama, Metropolis, No Name, Daytona, Lemoniada, Studio 5.
Jak do nas trafić z dworca głównego PKP/PKS? Spacerem ok. 15 minut :)
Kontakt z nami

Kontakt

Gdzie tanio zjeść we Wrocławiu?
STP Szybko Tanio Pysznie, ul. Kuźnicza 10, opis: samoobsługowa jadlodajnia, duży wybór dań z różnych zakątków świata, jedzenie na wagę, szybko, tanio I pysznie ;)!
Tosterrr, ul. Więzienna 5c (vis a vis Galerii Italiana), opis: porządny smakowity posiłek zjemy za maksymalnie 10 zł. Zapraszamy!!! Bagietki grilowane z różnymi warzywami (polecamy te ze szpinakiem i camembertem;)) oryginalny turecki kebab.
Mexico Bar, ul. Rzeźnicza 34, opis: restauracja meksykańska, pyszna tortilla!

W naszej ofercie znajdują się komfortowe Nasze apartamenty to dobrze wyposażone, świetnie zlokalizowane mieszkania gwarantujące odpowiedni standard oraz wygodę. Apartament Kolor to znakomita opcja dla osób ceniących sobie wygodę i prywatność. Do dyspozycji gości oddajemy przestronne i komfortowe mieszkania. W mieszkaniach znajdują się również w pełni wyposażona kuchnie, TV oraz dostęp do Internetu Wi-fi.

Zdjęcia naszego reportera

poznań

hotele

turystyka

noclegi

Hotel z historią

Projektantem i architektem hotelu jest August Soller, budowę zaś nadzorował August Krause. Nasz hotel powstał w XIX wieku jako budowla, jaka wpisywała się doskonale w linie zabudowy nowego i nowoczesnego centrum miasta Poznań. Elegancja i komfort przyciągały do niego znamienitych gości i turystów odwiedzających Poznań. Z końcem XIX wieku nasz hotel został dodatkowo przebudowany a także wzbogacony o najnowsze, ozdobne detale architektoniczne. Prosimy do naszego hotelu, jednego z najstarszych i najbardziej znamienitych hoteli w Poznaniu. Gościom oferujemy łóżek noclegowych w pokojach z bezprzewodowym dostępem do sieci. W czasach komunistycznych hotel Poznań i hotele Poznań stracił na znaczeniu. Ponowne odrodzenie hotelu zostało zapoczątkowane w latach 90-tych XX wieku. Wtedy to zmieniono jego nazwę z Hotelu Poznańskiego powtórnie na nazwę historyczną. Jeśli chciałbyś poczuć klimat przedwojennego, starego Poznania, przyjedź do nas. Oferujemy szkolenia Poznań, catering, noclegi Poznań, możesz u nas zorganizować spotkanie biznesowe czy konferencję. Miła atmosfera, smakowita kuchnia a także doskonała obsługa - to wszystko sprawia, że zawsze poczujesz się u nas przytulnie. Nasz hotel udostępnia usługi dodatkowe takie jak: dodatkowe stanowisko dostępu do internetu dla gości, prasowanie odzieży, przechowalnia bagażu, punkt ksero, kantor wymiany walut. Goście hotelowi mają nieprzerwanie do dyspozycji najświeższą prasę i otwarty 24 godziny na dobę catering Poznań w bistro Rzymianka a także cocktail-barze.

Dodany przez Bartosz Grzegorczyk | 2014-02-07


Turystyka Urlop Wakacje Wycieczki Wyprawy Noclegi Podróże
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3