Gdzie mile spędzić wieczór we Wrocławiu?
Oto lista polecanych lokali: 9 Brama, Metropolis, No Name, Daytona, Lemoniada, Studio 5.
Jak do nas trafić z dworca głównego PKP/PKS? Spacerem ok. 15 minut :)
Kontakt z nami

Kontakt

Gdzie tanio zjeść we Wrocławiu?
STP Szybko Tanio Pysznie, ul. Kuźnicza 10, opis: samoobsługowa jadlodajnia, duży wybór dań z różnych zakątków świata, jedzenie na wagę, szybko, tanio I pysznie ;)!
Tosterrr, ul. Więzienna 5c (vis a vis Galerii Italiana), opis: porządny smakowity posiłek zjemy za maksymalnie 10 zł. Zapraszamy!!! Bagietki grilowane z różnymi warzywami (polecamy te ze szpinakiem i camembertem;)) oryginalny turecki kebab.
Mexico Bar, ul. Rzeźnicza 34, opis: restauracja meksykańska, pyszna tortilla!

W naszej ofercie znajdują się komfortowe Nasze apartamenty to dobrze wyposażone, świetnie zlokalizowane mieszkania gwarantujące odpowiedni standard oraz wygodę. Apartament Kolor to znakomita opcja dla osób ceniących sobie wygodę i prywatność. Do dyspozycji gości oddajemy przestronne i komfortowe mieszkania. W mieszkaniach znajdują się również w pełni wyposażona kuchnie, TV oraz dostęp do Internetu Wi-fi.

hotel

Zapraszamy do hotelu

catering, hotel, hotele, restauracja

Zapraszamy do hotelu

(...) liczbą inwestycji w Legnicy sprzyjają rozwojowi branży turystycznej. To dowód na to, że hotele są potrzebne. Do absolutnych hitów Hotelu Wodnik należą: restauracja z wykwintnym menu, atrakcje dla dzieci, do dyspozycji gości hotelowych najlepsze taksówki w Legnicy, brak barier architektonicznych dla osób niepełnosprawnych, współpraca z najlepszą kwiaciarnią w (...)

Czytaj dalej

Hotel z ogrodem

hotel, noclegi, restauracje, urlop, wakacje

Hotel z ogrodem

(...) Hotele w Krakowie umiejscowione w aglomeracjach z jednej strony mają zapewniony nieustanny dostęp turystów albo biznesmenów, z drugiej jednak strony zmagać się muszą z poważną konkurencją. Z tego względu hotele muszą stawiać na wyróżnienie swojej oferty spośród ofert hoteli konkurencyjnych. Z tego względu dzisiejsze hotele uwypuklają w swojej ofercie kompleksowość a także dodatkowe usługi hotelowe w Krakowie. Organizują chrzciny, imprezy integracyjne, konferencje, komunie, wesela czy różnorakiego innego typu imprezy firmowe i rodzinne. Dlatego hotel to aktualnie nie tylko hotelowa restauracja a także gmach z pokojami do spania a także cały szereg pomieszczeń (...)

Czytaj dalej

Zapraszamy do Pomarańczarni

apartament, hotel, noclegi, pokoje, poznań

Zapraszamy do Pomarańczarni

(...) biznesu, osoby wyedukowane na rynku pracy, przychylność władz miejskich to wszystko decyduje o tym, że stolica Wielkopolski jest niezwykle popularna wśród inwestorów.W charakterystycznych trzech miejscach w Poznaniu, a także w trzech często odwiedzanych lokalizacjach przy szosie A2 do Słubic pod Poznaniem, do granicy niemiecko-polskiej (...)

Czytaj dalej

Turystyka Urlop Wakacje Wycieczki Wyprawy Noclegi Podróże
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3