Gdzie mile spędzić wieczór we Wrocławiu?
Oto lista polecanych lokali: 9 Brama, Metropolis, No Name, Daytona, Lemoniada, Studio 5.
Jak do nas trafić z dworca głównego PKP/PKS? Spacerem ok. 15 minut :)
Kontakt z nami

Kontakt

Gdzie tanio zjeść we Wrocławiu?
STP Szybko Tanio Pysznie, ul. Kuźnicza 10, opis: samoobsługowa jadlodajnia, duży wybór dań z różnych zakątków świata, jedzenie na wagę, szybko, tanio I pysznie ;)!
Tosterrr, ul. Więzienna 5c (vis a vis Galerii Italiana), opis: porządny smakowity posiłek zjemy za maksymalnie 10 zł. Zapraszamy!!! Bagietki grilowane z różnymi warzywami (polecamy te ze szpinakiem i camembertem;)) oryginalny turecki kebab.
Mexico Bar, ul. Rzeźnicza 34, opis: restauracja meksykańska, pyszna tortilla!

W naszej ofercie znajdują się komfortowe Nasze apartamenty to dobrze wyposażone, świetnie zlokalizowane mieszkania gwarantujące odpowiedni standard oraz wygodę. Apartament Kolor to znakomita opcja dla osób ceniących sobie wygodę i prywatność. Do dyspozycji gości oddajemy przestronne i komfortowe mieszkania. W mieszkaniach znajdują się również w pełni wyposażona kuchnie, TV oraz dostęp do Internetu Wi-fi.

Zdjęcia naszego reportera

wycieczki

wakacje

urlop

agroturystyka

Gdzie zorganizować wesele?

Mieszkańcy Trójmiasta nie rzadko wybierają ten folwark, żeby zorganizować różnego typu imprezy czy bankiety rodzinne takie jak chrzciny czy wesele. Miejsce to jest też świetną lokalizacją dla zorganizowanych, liczniejszych grup gości. Często przybywają tu grupy pracowników na imprezy integracyjne. Właściciel folwarku gwarantuje obsługę konferencyjną oraz cateringową. W bliskim otoczeniu kompleksu organizowane są charakterystyczne dla większych imprez integracyjnych dodatkowe atrakcje takie jak: jazda konna, różnego rodzaju konkurencje sprawnościowe a także zręcznościowe, paintball, jak również inne zabawy a także rozrywki.

Któregoś razu trafiłem do zapomnianego folwarku. To niezwykle cudownie a także urokliwie położony zespół kilku niewielkich zabudowań ze stajnią a także z parkurem konnym. Kilka razy na rok są tu organizowane zawody w ujeżdżeniu i w skokach przez przeszkody. Sercem zespołu jest apartament, w którym w wygodnych warunkach może wypoczywać kilkudziesięciu letników.

Każdy wakacje czy wolny weekend próbuję spędzać na Kaszubach. Przyciąga mnie do tej krainy z gigantyczną ilością jezior, wzgórz oraz iglastych lasów. Niezależnie od pogody zawsze odpoczywam a także ładuję swoje akumulatory życiowe. Co można na Kaszubach robić? Ziemia ta jest na tyle duża powierzchniowo, że jedynie w kilku miejscach natkniecie się na tłumy turystów. Pozostałe miejsca są niezatłoczone a wręcz bezludne. Przybywam na Kaszuby, aby połowić ryby, pozbierać grzyby, pojeździć na rowerze, popływać na kajaku, pospacerować po wonnych iglastych lasach lub po prostu nazrywać malin.

Do moich topowych lokalizacji na Kaszubach należą bliskie rejony Trójmiasta. Do Gdańska albo Gdyni łatwo dostać się autem. A stamtąd już jedynie kilkadziesiąt chwil drogi nad jeziorko czy w leśne ostępy. Ponieważ kocham jazdę na koniu, a nie ma piękniejszej krainy w Polsce niż Kaszuby, żeby pogalopować na koniu dlatego też poszukując lokalizacji, gdzie chciałbym się zatrzymać, wybieram z reguły te, które dają możliwość przejażdżek konnych.


Dodany przez Bartosz Grzegorczyk | 2013-09-08


Turystyka Urlop Wakacje Wycieczki Wyprawy Noclegi Podróże
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3