Gdzie mile spędzić wieczór we Wrocławiu?
Oto lista polecanych lokali: 9 Brama, Metropolis, No Name, Daytona, Lemoniada, Studio 5.
Jak do nas trafić z dworca głównego PKP/PKS? Spacerem ok. 15 minut :)
Kontakt z nami

Kontakt

Gdzie tanio zjeść we Wrocławiu?
STP Szybko Tanio Pysznie, ul. Kuźnicza 10, opis: samoobsługowa jadlodajnia, duży wybór dań z różnych zakątków świata, jedzenie na wagę, szybko, tanio I pysznie ;)!
Tosterrr, ul. Więzienna 5c (vis a vis Galerii Italiana), opis: porządny smakowity posiłek zjemy za maksymalnie 10 zł. Zapraszamy!!! Bagietki grilowane z różnymi warzywami (polecamy te ze szpinakiem i camembertem;)) oryginalny turecki kebab.
Mexico Bar, ul. Rzeźnicza 34, opis: restauracja meksykańska, pyszna tortilla!

W naszej ofercie znajdują się komfortowe Nasze apartamenty to dobrze wyposażone, świetnie zlokalizowane mieszkania gwarantujące odpowiedni standard oraz wygodę. Apartament Kolor to znakomita opcja dla osób ceniących sobie wygodę i prywatność. Do dyspozycji gości oddajemy przestronne i komfortowe mieszkania. W mieszkaniach znajdują się również w pełni wyposażona kuchnie, TV oraz dostęp do Internetu Wi-fi.

Zdjęcia naszego reportera

turystyka

wycieczki

urlop

noclegi

apartamenty

wrocław

Gdzie wygodnie zasnąć we Wrocławiu

W mieście spotkań można zarezerwować tanie noclegi w hostelach albo motelach. Firmy mogą też dla swoich pracowników wynająć apartamenty bądź całe domy. Taki luksus zarezerwowany jest dla kadry menadżerskiej.

Ze względu na to, że największe inwestycje budowlane i nie tylko, powstają na granicach Wrocławia, powstają też nowe noclegi we Wrocławiu i okolicach. Dzięki lokalizacji noclegu w pobliżu tras wylotowych, pracownicy bardzo szybko, bez stania w korkach mogą dojechać na miejsce pracy. Zdarza się, że pracownikom zostaje wypożyczony z wypożyczalni dodatkowo samochód, który jest wyłącznie do ich dyspozycji.

Powstające nieustannie nowe budowlane inwestycje we Wrocławiu i w okolicach , zachęcają coraz więcej przedsiębiorstw, które je obsługują. To oznacza, że każda budowa taka jak np: budowa stadionu, obwodnicy, hotelu ściąga do Wrocławia sporą liczbę ludzi. Oczywiście pracownicy tych firm na czas realizacji danej inwestycji muszą gdzieś mieszkać. Tu z propozycją przychodzą różnego typu hostele, pensjonaty, motele lub hotele. Oferują one różnej jakości noclegi, w różnych poziomach cenowych. W większości są to  2,3,4 osobowe pokoje z kuchnią oraz łazienką.
Dodany przez Krzysztof Wiązowski | 2013-11-10


Turystyka Urlop Wakacje Wycieczki Wyprawy Noclegi Podróże
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3