Gdzie mile spędzić wieczór we Wrocławiu?
Oto lista polecanych lokali: 9 Brama, Metropolis, No Name, Daytona, Lemoniada, Studio 5.
Jak do nas trafić z dworca głównego PKP/PKS? Spacerem ok. 15 minut :)
Kontakt z nami

Kontakt

Gdzie tanio zjeść we Wrocławiu?
STP Szybko Tanio Pysznie, ul. Kuźnicza 10, opis: samoobsługowa jadlodajnia, duży wybór dań z różnych zakątków świata, jedzenie na wagę, szybko, tanio I pysznie ;)!
Tosterrr, ul. Więzienna 5c (vis a vis Galerii Italiana), opis: porządny smakowity posiłek zjemy za maksymalnie 10 zł. Zapraszamy!!! Bagietki grilowane z różnymi warzywami (polecamy te ze szpinakiem i camembertem;)) oryginalny turecki kebab.
Mexico Bar, ul. Rzeźnicza 34, opis: restauracja meksykańska, pyszna tortilla!

W naszej ofercie znajdują się komfortowe Nasze apartamenty to dobrze wyposażone, świetnie zlokalizowane mieszkania gwarantujące odpowiedni standard oraz wygodę. Apartament Kolor to znakomita opcja dla osób ceniących sobie wygodę i prywatność. Do dyspozycji gości oddajemy przestronne i komfortowe mieszkania. W mieszkaniach znajdują się również w pełni wyposażona kuchnie, TV oraz dostęp do Internetu Wi-fi.

lipiec 2020

Wynajem auta to dobre rozwiązanie

wypożyczalnia aut w Krakowie, wynajem samochodów w Krakowie, wypożyczalnia w podkrakowskich Balicach

Wynajem auta to dobre rozwiązanie

http://www.q24wypozyczalnia.plpożyczalnia aut w Krakowie to istotny punkt podróży, jeśli wybierasz się w odwiedziny lub delegację w okolice Polski południowej, a nie masz ochoty wydawać majątku na poruszanie się taksówkami czy męczyć się w autobusach. Wynajem samochodów w Krakowie to warte rozważenia rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie wygodę i komfort podróżowania. Wypożyczalnie oferują auta różnej klasy - począwszy od ekonomicznych, takich jak na przykład Toyota Yaris ( zobacz ) , przez auta klasy średniej, aż do aut luksusowych. Wypożyczalnia w...

Czytaj dalej

Renowacja okien drewnianych

dom, okna, wnętrze, remont

Renowacja okien drewnianych

Choć obecnie okna drewniane są już zdecydowanie mniej popularne niż miało to miejsce kiedyś, to jednak mimo to często można z nimi się spotkać. Okna drewniane na pewno są nie tylko droższe, ale i znacznie trudniejsze jeśli chodzi o utrzymanie ich w dobrym stanie. Drewno jak wiadomo wymaga regularnych konserwacji, renowacji, aby dobrze mogło się prezentować i należycie pełnić swoje funkcje. Renowacja okien drewnianych dostępna w ofercie firmy Artel powinna być przeprowadzana regularnie, jednak jest ona szczególnie ważna przed zimą, kiedy to należy je zabezpieczyć...

Czytaj dalej

Turystyka Urlop Wakacje Wycieczki Wyprawy Noclegi Podróże
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3