Gdzie mile spędzić wieczór we Wrocławiu?
Oto lista polecanych lokali: 9 Brama, Metropolis, No Name, Daytona, Lemoniada, Studio 5.
Jak do nas trafić z dworca głównego PKP/PKS? Spacerem ok. 15 minut :)
Kontakt z nami

Kontakt

Gdzie tanio zjeść we Wrocławiu?
STP Szybko Tanio Pysznie, ul. Kuźnicza 10, opis: samoobsługowa jadlodajnia, duży wybór dań z różnych zakątków świata, jedzenie na wagę, szybko, tanio I pysznie ;)!
Tosterrr, ul. Więzienna 5c (vis a vis Galerii Italiana), opis: porządny smakowity posiłek zjemy za maksymalnie 10 zł. Zapraszamy!!! Bagietki grilowane z różnymi warzywami (polecamy te ze szpinakiem i camembertem;)) oryginalny turecki kebab.
Mexico Bar, ul. Rzeźnicza 34, opis: restauracja meksykańska, pyszna tortilla!

W naszej ofercie znajdują się komfortowe Nasze apartamenty to dobrze wyposażone, świetnie zlokalizowane mieszkania gwarantujące odpowiedni standard oraz wygodę. Apartament Kolor to znakomita opcja dla osób ceniących sobie wygodę i prywatność. Do dyspozycji gości oddajemy przestronne i komfortowe mieszkania. W mieszkaniach znajdują się również w pełni wyposażona kuchnie, TV oraz dostęp do Internetu Wi-fi.

wrzesień 2013

Gdzie zorganizować wesele?

wycieczki, wakacje, urlop, agroturystyka

Gdzie zorganizować wesele?

Mieszkańcy Trójmiasta nie rzadko wybierają ten folwark, żeby zorganizować różnego typu imprezy czy bankiety rodzinne takie jak chrzciny czy wesele. Miejsce to jest też świetną lokalizacją dla zorganizowanych, liczniejszych grup gości. Często przybywają tu grupy pracowników na imprezy integracyjne. Właściciel folwarku gwarantuje obsługę konferencyjną oraz cateringową. W bliskim otoczeniu kompleksu organizowane są charakterystyczne dla większych imprez integracyjnych dodatkowe atrakcje takie jak: jazda konna, różnego rodzaju konkurencje sprawnościowe a także...

Czytaj dalej

Zapraszamy do Pomarańczarni

hotel, noclegi, pokoje, poznań, apartament

Zapraszamy do Pomarańczarni

Kantory Pomarańczarnia umieszczono w następujących miejscach: w restauracji Natalia przed Pniewami, Centrum Handlowe King Cross w Poznaniu, ul. Rybaki w Poznaniu, ul. Grobla 1 w Poznaniu, w Miedzichowie na stacji paliw Pol-Max oraz w Boczowie na stacji paliw Pol-Max.Poznań to miejsce świetne do prowadzenia interesów. Mamy tu świetny klimat dla biznesu, osoby wyedukowane na rynku pracy, przychylność władz miejskich to wszystko decyduje o tym, że stolica Wielkopolski jest niezwykle popularna wśród inwestorów.W charakterystycznych trzech miejscach w Poznaniu, a także w trzech...

Czytaj dalej

Turystyka Urlop Wakacje Wycieczki Wyprawy Noclegi Podróże
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3