Gdzie mile spędzić wieczór we Wrocławiu?
Oto lista polecanych lokali: 9 Brama, Metropolis, No Name, Daytona, Lemoniada, Studio 5.
Jak do nas trafić z dworca głównego PKP/PKS? Spacerem ok. 15 minut :)
Kontakt z nami

Kontakt

Gdzie tanio zjeść we Wrocławiu?
STP Szybko Tanio Pysznie, ul. Kuźnicza 10, opis: samoobsługowa jadlodajnia, duży wybór dań z różnych zakątków świata, jedzenie na wagę, szybko, tanio I pysznie ;)!
Tosterrr, ul. Więzienna 5c (vis a vis Galerii Italiana), opis: porządny smakowity posiłek zjemy za maksymalnie 10 zł. Zapraszamy!!! Bagietki grilowane z różnymi warzywami (polecamy te ze szpinakiem i camembertem;)) oryginalny turecki kebab.
Mexico Bar, ul. Rzeźnicza 34, opis: restauracja meksykańska, pyszna tortilla!

W naszej ofercie znajdują się komfortowe Nasze apartamenty to dobrze wyposażone, świetnie zlokalizowane mieszkania gwarantujące odpowiedni standard oraz wygodę. Apartament Kolor to znakomita opcja dla osób ceniących sobie wygodę i prywatność. Do dyspozycji gości oddajemy przestronne i komfortowe mieszkania. W mieszkaniach znajdują się również w pełni wyposażona kuchnie, TV oraz dostęp do Internetu Wi-fi.

kwiecień 2013

Terapia przeciw nowotworom

zdrowie, medycyna, leczenie

Terapia przeciw nowotworom

Badania medyczne nie potwierdziły predyspozycji dziedzicznych do zapadania na raka prostaty. Ale gdy w rodzinie jakiś mężczyzna chorował wcześniej na nowotwór gruczołu krokowego lub gdy poddał się operacji prostaty zaleca się cykliczną kontrolę stanu prostaty po ukończeniu 50-go roku życia. Wolny rozrost gruczołu prostaty jest naturalną konsekwencją starzenia się organizmu i dotyczy bardzo wielu mężczyzn z biegiem wieku. Procesowi temu sprzyjają takie czynniki jak zbyt monotonne odżywianie się, tryb życia związany ze stresem, mała ilość ruchu. Dlatego zaleca się...

Czytaj dalej

Turystyka Urlop Wakacje Wycieczki Wyprawy Noclegi Podróże
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3